Sinema Haberleri

Joker: Folie à Deux Filminden Sevgililer Gününe Özel Görsel Geldi

Joker: Folie à Deux filminden yeni bir görsel geldi. Lady Gaga‘yı Harley Quinn rolünde ilk kez gördük. Ancak fotoğrafın yıldızı yine Joker rolüyle Joaquin Phoenix oldu.

Setten gelen ilk görsel bu değil. Daha önce Joaquin Phoenix‘in Joker rolünde tıraş olduğu bir görsel de paylaşmışlardı. Ama biz asıl Lady Gaga’nın karakterini çok merak ediyorduk. Zira Phoenix’in role nasıl da yakıştığını ilk filmde zaten gördük.

Filmin yönetmeni Todd Phillips, hayranlarıyla sevgililer gününe özel bir fotoğraf paylaştı. Böylece filmin Harley Quinn ve Joker çiftini bize ilk kez sundu. Oyuncuların aralarında hiç kimya sorunu olmamış gibi görünüyor. Baksanıza, her ikisinin de bakışları muhteşem. Sadece bu kare bile ikinci filmin de ilki kadar güzel olabileceği konusunda bizi umutlandırıyor. Ayrıca umursamaz Joker yerine bu ilişkiye daha duygusal yaklaşan bir Joker mı göreceğiz bu filmde?

Ama fotoğraf yeterince geniş açıdan çekilmemiş. Dolayısıyla Harley Quinn’in kıyafeti ve makyajı hâlâ gizemli. Üstelik burada henüz bizim tanıdığımız Harley Quinn haline gelmemiş olması da çok olası. Çünkü bildiğiniz gibi Harley Quinn, kötülük kariyerine başlamadan önce Arkham Tımarhanesinde bir psikiyatrist olarak çalışıyor. Ve Joker’a terapi yapmaya çalışırken onun kişiliğinden ve fikirlerinden etkileniyor. Sonra da onun deliliğini paylaşmaya başlıyor.

Zaten filmin adı Joker: Folie à Deux, paylaşılan delilik anlamına geliyor. Joker’ın deliliğini yalnızca Harley Quinn ile mi paylaşacağı ise merak konusu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.