Sinema Haberleri

İşte Captain Marvel’ın Starforce takımı

Carol Denvers, uzun zamandır sıra bekleyen Captain Marvel projesiyle Marvel Sinematik Evreni‘ne ve dolayısıyla spot ışıklarının ortasına giriverdi. Üstelik yalnız da değil, çünkü yıldızlara yönelen Captain Marvel, tanıdık yüzlerle buluşuyor: Starforce!

Brie Larson‘ın başrolde olduğu Captain Marvel‘da, eski çizgi roman takımının yeni halini göreceğimiz Starforce, ilk kez 1992 yılında yayınlanan 346. Avengers sayısında çıkmıştı. Dünyadaki Avengers ve X-Men gruplarına karşılık gelen hatta maceralarında bu iki takımla da karşılaşan kozmik uzaylı süper kahraman takımı Starforce; Shatterax, Dr. Minerva, Captain Atlas, Supremor, Korath the Pursuer ve Ultimus gibi Kreelilerden oluşuyor.

Kree gezegeninden olan Starforce’un Captain Marvel versiyonunda Dr. Minerva, Korath, Ronan the Accuser, Att-Lass ve Bron-Char olacak. 8 Mart 2019’da gösterime girmesi planlanan filmde Walter Lawson’ı Mar-Vell karakteri olarak da görme ihtimalimiz var. Captain Marvel’da; Minn-Erva’yı Gemma Chan, Ronan’ı Lee Pace, Walter Lawson – Mar-Vell’ı Jude Law, Korath’ı da Djimon Hounsou canlandıracak.

Captain Marvel’dan İlk Resmi Görüntüler Geldi!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.