Sinema Haberleri

Hugh Jackman, Wolverine Olarak Geri Dönmeyi Düşünüyor

Marvel Sinematik Evreni karakterlerinden Soldier Winter rolüyle tanıdığımız Sebastian Stan, Hugh Jackman‘ın Wolverine karakterine geri dönmeyi düşündüğünü söyledi.

Uzun yıllar Wolverine‘i canlandıran Hugh Jackman, 2017 itibariyle karaktere veda edeceğini açıklamıştı. X-Men evreninin Disney’e geçmesi ile Marvel’ın yeni projeleri merak konusu olurken, gözler hikayenin baş kahramanlarından Wolverine ile özdeşleşen Hugh Jackman’a çevrildi. X-Men serisinin sinema uyarlamaları ile 17 yılda 7 ayrı filmde Wolverine karakterine hayat veren Jackman, ‘Son seferim olacak’ dediği Logan’dan sonra tekrar X-Men evrenine dönecek miydi?

Sevenleri bu sorunun yanıtını sabırsızlıkla beklerken, umutları yükselten açıklama Marvel Sinematik Evreni yıldızı Sebastian Stan‘den geldi (ki kendisini Winter Soldier lakaplı Bucky Barnes rolünden tanıyoruz). Ace Comic Con’daki bir panel sırasında konuşan Stan, Hugh Jackman‘a geri dönme ihtimalini sorduğunda aralarında geçen konuşmadan, aktörün bunu düşündüğü izlenimini edindiğini ifade etti.

Stan’ın sözleri sevilen serinin fanlarını heyecanlandırmaya yetti bile. Açıkçası Logan filminde bugüne kadarki en büyük performansını sergileyen Hugh Jackman’ın Marvel’ın kontrolündeki X-Men’e dönüşünü görmek güzel olurdu. Bakalım bu mümkün olacak mı?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Çekimleri Tamamlanan IT: Chapter 2'nin Posteri Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.