Sinema Haberleri

Guillermo Del Toro ve Disney Flörtü Heyecanlandırdı!

Hellboy, Pan’ın Labirenti gibi filmlerle tanınan Meksikalı ünlü yönetmen Guillermo del Toro ve Disney’in, sıradaki Star Wars filmleri için masaya oturduğu konuşuluyor.

Bana kalırsa son 10 yılın en iyi yönetmenlerinden biri de Guillermo del Toro’dur. Hollywood’un auteur olarak adlandırdığı sıfata cuk efektiyle oturan del Toro, kendi bakış açısı, yoğun dili ve her karesi analiz edilesi filmleriyle ne kadar başarılı olduğunu kanıtladı.

Çıkan son söylentilere göre, ki baya kuvvetli söylentiler, Guillermo del Toro, kapalı kapılar ardında Disney ile masaya oturdu. Disney, sıradaki Star Wars filmlerinden birini ünlü yönetmene emanet etmek istiyor. Öte yandan Guillermo del Toro, konu hakkında konuşmaktan çekiniyor.

Collider’a röportaj veren yönetmen “Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum çünkü sonra biri çıkıp ‘Guillermo Star Wars filmi çekiyor’ diyecek ve ben aptal gibi gözükeceğim. Daha öncesinde Neil Gaiman ‘Doctor Strange senaryosunu Guillermo ile birlikte yazmak isterdim’ demişti ve bir anda Doctor Strange’in IMDB sayfasında kendi ismimi görmüştüm. Şunu söyleyebilirim ki Kathy Kennedy ve John Knoll ile birlikte bazı fikirler üzerine konuştuk. Bildiğiniz üzere şu aralar sadece kendi işlerime, sadece kendi işlerime odaklanmak istiyorum” dedi.

Guillermo del Toro yoğun bir proje döneminden geçiyor. Bir yandan The Shape of Water filmiyle uğraşırken, Hideo Kojima ile birlikte Death Stranding bilgisayar oyununa odaklanmış durumda. Bir yandan da Pasific Rim 2 için uğraştığı biliniyor.

Eğer Disney, del Toro’yu kandırmayı başarırsa ortaya masalsı bir Star Wars filmi çıkabilir. Bu da benim gibi del Toro hayranlarının çok hoşuna gidecektir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  PlayStation 5 Hakkında Yeni Söylentiler Var!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.