Sinema Haberleri

Guardians of the Galaxy 3’ün Çekimleri Nihayet Başlıyor

Bir taraftan pandemi, öte yandan James Gunn‘ın kovulma ve istifa haberlerinin ardından nihayet Guardians of the Galaxy 3 filminin çekimlerinin Kasım içerisinde başlayacağı duyuruldu.

İlk duyurulduğu çekim tarihinin üzerinden epey bir zaman geçmesine rağmen çekimlerine bir türlü başlanamayan film için yönetmen James Gunn, bulunduğumuz yılın Kasım ayı içerisinde çekimlerin Gürcistan’da başlayacağını söyledi. İkinci film ile arada epey bir zaman aralığı olduğundan senaryoda değişiklikler olup olmadığını bilmiyoruz. En son Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) filminden bu yana Marvel Sinematik Evreni‘nde çok şey değişti. Verdiği röportajda Yönetmen Gunn, senaryonun büyük kısmını üç yıl önce tamamladığını belirtti.

Karakterlerin (Gamora hariç) Thor: Love and Thunder filminde sahneleri olduğundan dolayı oyuncuların bireysel sahnelerinin çekimleri ilk olarak başlayacak. Koruyucular kendi maceralarına atılmadan Chris Hemsworth ve Natalie Portman ile çekimlerde olacak. Thor: Love and Thunder 2022 yılında vizyona girecek olup, Guardians of the Galaxy 3 filmi ise 23 Mayıs 2023 tarihinde vizyona girecek. Üçüncü film, Dave Bautista‘nın sevilen Drax karakterinin son filmi olacağı söylentileri de dolaşmakta.

İlginizi Çekebilir  Civil War Sırasında Thor Ne Yapıyordu?

Ümit edelim ki James Gunn ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık olmaz ve en kısa sürede çekimlere başlanır. Böylelikle Galaksinin Koruyucuları’nın çoklu evrenlerin keşmekeşinde yaşadıklarına şahit oluruz. Belki de Dr. Strange 3. filme kadar bütün çoklu evren kaosunu ortadan kaldırmış olur.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.