Sinema Haberleri

Görmek İstediğimiz Genç Han Solo

han-solo-banner

Han Solo‘nun gençliğini konu alan Star Wars Antoloji filminin çıkmasına daha birkaç yıl olabilir fakat Star Wars: The Force Awakens‘da yaşananların ardından Han Solo hepimizin duygu dünyasında kapanması zor bir yara açtı.

Hayranlar Han Solo’yu bir kez daha beyazperdede izlemek için sabırsızlanırken Disney geçtiğimiz günlerde genç Han Solo’yu sinemaya taşıma adayı oyuncuların listesini açıkladı. Çoğu Star Wars hayranı bu listeden pek de memnun kalmamıştı.

Bu aslında çok da şaşılacak bir durum değil. Harrison Ford’un kendine has havası ve karizmasıyla sinema camiasında yeri ayrı bir oyuncu. Dolayısıyla onun standartlarına ulaşmak pek de kolay bir iş değil. Fakat son günlerde sosyal medyada ünlenen bir isim, resmen bu iş için yaratılmış gibi duruyor.

han-solo-yatay

Jamie Costa ile tanışın. Costa, birçok ünlü oyuncuyu ve sevilen karakteri taklitleriyle izleyenlerin ağzını açık bırakmış amatör bir oyuncu. Vine videolarının hepsi birbirinden başarılı ve geçtiğimiz günlerde takipçileriyle paylaştığı “Han Solo Seçmeleri” videosuyla izleyen herkese aynı şeyi dedirtiyor: İşte genç Han Solo bu adam olmalı!

Ses tonundan mimiklerine kadar, Costa’nın taklidi neredeyse Han Solo’nun birebir kopyası. Başarılı taklidinin yanı sıra, yetenekli oyuncunun yüzü de genç Han Solo olmaya gayet uygun.

Lucasfilm’in rolü kimin aldığını açıklamasına daha uzunca bir süre var ve Costa ne yazık ki aday oyunculardan biri değil. Belki de bu süre içerisinde Lucasfilm hayranların sesini duyar ve planlarında bir değişiklik yapmaya karar verir, belli olmaz!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Batman v Superman Filminden Dövüş Sahnesi Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.