Sinema Haberleri

Godzilla ve Pacific Rim Uprising Bu Posterde Buluştu

Geçtiğimiz sonbaharda Pacific Rim Uprising‘in yönetmeni Steven S. DeKnight, Godzilla ve King Kong‘un bulunduğu efsanevi canavarlar evreni ile Pacific Rim evreninin karşı karşıya gelmesinin fantastik olacağı yorumunda bulunmuştu. Bunun gerçekleşme olanağı live-action’da şimdilik uzak görünse de, bu rüya takımı sanatçı Hidetaka Tenjin tarafından tasarlanan epik posterde gerçek oldu.

Anime News Network’ün haberine göre; Tenjin, Japonya’daki gösterim tarihi yaklaşan Pasific Rim: Uprising ve Godzilla: City on the Edge of Battles filmlerinin tanıtımı için bu posteri tasarlamakla görevlendirildi. Posterde; Pacific Rim’in jaegerları Gipsy Avenger, Saber Athena, Bracer Phoenix ve Guardian Bravo’ya Büyük Godzilla da katılıyor. Bu çizimi görünce “Kaiju”larla mücadele etmek için tasarlanan devasa robotlar olan jeagerların, “Canavarların Kralı” Godzilla karşısında ne yapacağını merak etmemek elde değil elbette. Jeagerların boyutları kendine göre küçük olsa da Godzilla’nın alışık olduğu düşmanlarından çok daha hızlı ve çevik. Birden fazlasıyla karşılaştığında Godzilla’nın ne yapacağını kestirmek mümkün değil.

Olası bir yeni macerada, bu karşılaşmanın gerçekleşmesi için bazı zorlukların üstesinden gelinmesi gerekiyor. Örneğin; Pacific Rim ve Godzilla farklı zaman dilimlerinde yer alıyor. Fakat bu sorunu çözmek imkansız değil. Belki de Godzilla, insanlığın kendisine karşı koymak için iyi donanımlı olduğu bir zamanda uyanana kadar Pacific Rim evreninde kış uykusundaydı ve sonunda gözlerini açtı. Kesinlikle çok fantastik! Siz ne dersiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Batman Filminin Batmobil'i de Göründü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.