Sinema Haberleri

Ghostbusters’a Devam Filmleri Geliyor

Orijinal serinin ve yeni filmin yapımcılığını üstlenmiş Ivan Reitman, Ghostbusters serisinden henüz vazgeçmediklerini açıkladı. Reitman, Sony için daha fazla Ghostbusters filmi üreteceğini belirtti.

Gişede yaşadığı fiyaskodan sonra daha fazlasının gelmeyeceğini düşündüğüm Ghostbusters’ın yeni filmleri hakkında ilk ağızdan açıklama yaptı. 90’larda yapımcılığını üstlendiği birçok film ile ünlenen Ivan Reitman, Ghostbusters macerasından vazgeçmediğini açıkladı.

Ivan Reitman, io9 sitesi için verdiği bir röportaj sırasında “Daha büyük bir etki yakalamayı kesinlikle isterdik. Düşündüğünüz zaman son film 30 yıl önce çıkmıştı ve o zaman başarı elde etmişti. Yeni filmin bütçesini zorladığımızın ve asıl sorunun bu olduğunun farkındayım. Filmin gidişatı hakkında benim farklı görüşlerim vardı ama Paul Feig ile yaptığımız konuşmalarda son kararı ona bıraktım. Paul, konu film olunca fazlasıyla başarılı bir yönetmen. Ona daha geniş bir alan bırakmam gerek diye düşünüyorum.” sözlerine yer verdi.

Anladığımız kadarıyla Ghostbusters kabusu bir süre daha devam edecek ve filmin yönetmeni olarak da yine Paul Feig düşünülüyor. Reitman sadece filmlerle sınırlı kalmayıp Ghostsbusters için bir animasyon filmi ve Ecto Force isimli bir animasyon dizisi üzerinde çalışıyor.

Yenilenmiş Ghostbusters’ın gişede yaşadığı hüsran ve kriterlerden aldığı kötü yorumlardan sonra neden halen üzerinde çalışıldığını anlamakta zorlanıyorum. Umarım ilk filmin sorunlarından biraz ders çıkarırlar da ilerleyen filmlerde biraz daha iyilerini görürüz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  New Mutants Yönetmeni Sacha Baron Cohen'i Warlock Olarak İstemiş

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.