Sinema Haberleri

Emma Corrin’in Deadpool 3’teki Karakteri Ortaya Çıktı

Deadpool 3 filminin kadrosuna katılan Emma Corrin‘in gizli tutulan karakterinin Cassandra Nova olduğu iddia edildi.

CanWeGetToast‘un Twitter paylaşımına göre; Emma Corrin, Deadpool 3‘te Cassandra Nova rolünü üstlenecek. Cassandra Nova, Charles Xavier‘in anne karnındayken Charles tarafından saldırıya uğrayan, ancak ondan intikam almak amacıyla hayatta kalan kötü ikiz kız kardeşi.

Kendi bedenini elde etmek için Charles‘ın DNA şemasını kopyalamadan önce yıllarca kardeşinin bedeninde saklanan Cassandra, Marvel Comics‘teki ilk çıkışını 2001 yılında New X-Men‘in 114. sayısında yaptı. Grant Morrison ve Frank Quitely tarafından yaratılan karakter, mutantları avlıyor ve tüm mutantları yok etmek için çılgın güçlerini kullanıyordu.

Deadpool 3‘ün hikayesiyle ilgili hiçbir ayrıntı açıklanmadı ancak özellikle Ryan Reynolds‘ın Deadpool‘unun Hugh Jackman‘ın Wolverine‘iyle dövüştüğü video görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından hayranların heyecanı arttı.

Diğer yandan Jennifer Garner‘ın filmde Elektra olarak geri döneceği doğrulandı. Halle Berry‘nin Storm, Famke Janssen‘ın Jean Grey ve James Marsden‘ın Cyclops‘u oynayacağı da belirtiliyor. Ayrıca Ben Affleck‘in Daredevil ve Channing Tatum‘un Gambit olarak filmde yer alacağına dair söylentiler de var. Shawn Levy tarafından yönetilen filmde Morena Baccarin, Stefan Kapicic, Matthew Macfadyen, Karan Soni, Leslie Uggams, Brianna Hildebrand ve Shioli Kutsuna da rol alıyor.

Deadpool 3 filminin 3 Mayıs 2024‘te sinemalarda gösterime girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.