Sinema Haberleri

Deadpool 3 Tabii ki Peter’sız Olmayacak

Deadpool 2‘de ilanı görüp gelen X-Force üyesi sıradan insan Peter‘ı hatırlıyor musunuz? İşte Deadpool 3, tabii ki Peter’ı geri getiriyor. Peter, Wolverine ve Deadpool ile seyahate çıkar mı dersiniz?

Deadline‘ın haberine göre Rob Delaney karakterini üçüncü filmde de canlandırmak için imzayı attı. Hatırlarsanız Peter ikinci filmde talihsiz bir kazaya kurban gitmişti. Onu ne yazık ki kaybetmiştik. Fakat filmin sonunda Deadpool zaman yolculuğunu son derece faydalı işler için kullanmıştı. Mesela geçmişe gidip eski Deadpool karakterini oynamayı kabul eden Ryan Reynolds’ın ve Green Lantern’da rol almayı kabul eden Ryan Reynolds’ın kafasına sıkmıştı. Peter’ın ölümüyle sonuçlanan kazayı engellemek de geçmişte yaptığı bu işlerden biriydi.

Deadpool 3 ile film serisi Disney’in bir parçası oluyor ve MCU’ya dahil oluyor. Bunun seyircilerde gerginlik yarattığını bilen yaratıcı ekip filmin tonunu bozmayacakları konusunda güvence vermişti. Zaten birbirinden güzel haberlerle de hayranlarını sürekli memnun tutmayı başarıyorlar.

Hugh Jackman’ın Wolverine olarak tekrar ekranlara döneceğini duyurmuşlardı mesela. Bu da uzun zamandır ağız tadıyla izlemeyi beklediğimiz Wolverine – Deadpool ikilisini göreceğimiz anlamına geliyor. Ryan Reynolds bu ikiliyi arabayla seyahat ettikleri bir hikayede canlandırmak istiyordu. Onun olup olmadığını henüz bilmiyoruz.

Ayrıca, filmde Spider-Man’in de olacağı yönünde söylentiler var. Hangisi mi? Kim bilir! Fakat filmin senarist kadrosuna Spider-Man ve Venom çizgi romanlarıyla ünlü Zeb Wells de dahil oldu. Eski karakterlerin de yeni filmde yer alacağını bir bir duyuruyorlar: Dopinder, Blind Al, Vanessa, Colossus, Peter…

Güzel olacak gibi duruyor, ne dersiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.