Sinema Haberleri

Deadpool 3 Şiddet ve Küfür Dolu Olacak

Deadpool Fox’tan Disney’e geçtiği üzere hayranlarda filmin tonunun bozulacağı endişesi vardı. Deadpool 3 yönetmeni Shawn Levy, filmin şiddet ve küfür dolu olacağı konusunda güvence verdi.

Zaten uzun zamandır filmin bir MCU ve Disney filmi olmasına rağmen R rated geleceğini söylüyorlardı. Yani 18 yaş ve üzeri seyirci kitlesi için uygun olacak. Ancak bu da Deadpool hayranlarını rahatlatmak için yeterli olmamıştı.

Bunun üzerine Shawn Levy verdiği bir röportajda üçüncü filmin de kesinlikle bir Deadpool filmi olacağını söyledi.

Artık her gün Deadpool’u yazıyoruz, yeniden yazıyoruz ve hazırlıyoruz. Her gün kahkaha atabilmek muhteşem bir şey. Yazmak, başkalarının yazdıklarını duymak ve insanların sadece küfürleştikleri sahneler yaratabilmek çok lezziz. Şiddet de hardcore ve suratının tam ortasına çakan tarzda olacak. Yani bu Deadpool filmi gibi bir Deadpool filmi.

Ayrıca filmde Logan var. Ve Wolverine var. Acayip eğlenceli. Dehşet eğlenceli.

Bu sefer de yönetmen abartıp şişiriyor mu endişesi oluşmadı değil. Ama belki de paranoyaklaşıyoruzdur. Her halükarda film 6 Eylül 2024‘te vizyona girecek. Biz de şiddetin ne kadar hardcore, küfürlerin de ne kadar ağır olduğunu görme imkanı bulacağız.

Şimdilik filmin konusu hakkında içinde Wolverine’in de olduğu dışında bir şey bilmiyoruz. Ancak Ryan Reynolds’ın hayali Wolverine ile Deadpool’u arabayla yolculuğa çıkaracakları bir hikaye hazırlamaktı. Wolverine hayali gerçekleşti. Arabayla ülke seyahati hayalinin de gerçekleşmemesi için bir sebep göremiyoruz. Bu yüzden film hakkında yeni detaylar duymak için sabırsızlanıyoruz.

Kaynak: Collider, görseller ve posterler de hayran yapımı

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.