Sinema Haberleri

Captain Phasma, Star Wars Episode VIII’de Yer Alacak

captain-phasma

Game of Thrones dizisinin Brienne’i olarak tanıdığımız Gwendoline Christie, yeni Star Wars filminde Captain Phasma karakterini canlandırmıştı. Önemli bir karakter olarak yansıtılan Chrome Trooper komutan maalesef filmde çok silik bir görünyü yansıtmıştı.

Ne o parıl parıl parlayan zırhını doya doya görebildik ne de komutanlığını. Üstelik Starkiller Base de patlayınca öldüğünü düşünüp, “Ne gereksiz karakter olmuş, hiçbir halta yaramadan öldü gitti,” sesleri arttı.

Böylesine bir karakter yaratıp hemen öldürmezler diye düşününce aklımıza Darth Maul geliyor tabii ve Captain Phasma’nın da öldüğünü düşünüyoruz. Ancak son açıklama Phasma’nın büyük patlamadan kurtulduğunu bize gösterdi.

captain-phasma

Geçen gün Oyuncular Birliği Ödül Töreni’nde gazetecilerin denk geldiği Gwendoline Christie’ye, “Yeni Star Wars filminde yer alacak mısınız?” diye sorduklarında, “Evet, yeni filmde de yer alacağım ancak bu henüz resmi olarak açıklanmadı,” cevabını verdi.

15 Aralık 2017’de vizyona girecek olan Star Wars Episode VIII’de umarız Captain Phasma’yı daha fazla sahnede ve daha önemli rollerde görebiliriz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Wars 7 Setinden Görüntüler ve Haberler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bence Captain Phasma o kadar etkileyici ve önemli bir karakter değildi. En azından filmi izlerken bana öyle gelmedi bu yüzden Phasma’nın ölmüş ya da ölmemiş olma teorisi muhtemelen hakkında düşüneceğim en son şeylerden biri. Ama tabiri caizse (bilmiyorum gerçekten caiz mi, alakasız olma ihtimali yüsek) çok karizmatik ve etkileyici bir ses tonu vardı. Mümkünse diğer filmde maskeyi çıkarmadan devam etsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.