Sinema Haberleri

Birds of Prey Devam Filmi İçin Hazırlıklar Başladı

Tam ismiyle Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn olan DC filminin devamı için hazırlıkların başladığı öne sürüldü.

2020 yılında vizyona giren Birds of Prey (Uzun ismini bir daha yazmayacağım, söz), ortalama eleştiriler alan bir yapım olmuştu. Sanıyoruz güçlü oyuncu kadrosunun bunda etkisi olsa gerek. Filmin ana karakteri Harley Quinn‘in ne gibi yeni maceralar yaşayacağını merak ederken, kendisini son olarak James Gunn’ın yeni Suicide Squad filminde görmüştük.

Margot Robbie’nin bu karaktere yakıştığının hakkını vermek lazım. Önceki filmlerde yüzeysel olarak yaklaşılsa da her geçen filmle birlikte Robbie’nin karaktere uyumunu daha net görür olduk. Warner Bros., karakter için yeni projeler üzerinde çalışıyor ama bunların arasında Birds of Prey‘de yer alması yok.

Evet, doğru duydunuz. Warner Bros. yeni bir Birds of Prey filmi için hazırlıklara başladı ancak filmde Margot Robbie’nin canlandıracağı Harley Quinn yer almayacak. En azından şu aşamada böyle bir açıklama yok. İlk gelen bilgilere göre Birds of Prey filminin devamının merkezinde Black Canary, Huntress ve Renee Montoya karakterleri olacak.

Yine ihtimal dahilinde, filme eklenecek karakterler arasında Batgirl olduğu söyleniyor. Leslie Grace, Batgirl karakterini HBO Max için hazırlanan filmde canlandıracak. Aynı zamanda Grace’in Batgirl rolüyle yeni Birds of Prey filminde yer alacağı ve ana kötü karakter olarak da Calculator‘ın olacağı belirtilmekte.

Şu aşamada bu bilgiler ışığında, Birds of Prey’in senaryosuna ilişkin çok da fazla bilgi yok. Hatta henüz bir yönetmen dahi seçilmiş değil. Öte yandan Warner Bros. kadın karakterlerin yer aldığı bir süper kahraman film serisi için Birds of Prey üzerinden devam edecek gibi duruyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Marvel Sinematik Evreni’ne İlk Kez Bir Trans Karakter Katılacak

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ay hayır ama ya. Bu kadar kötü filme bile devam filmine yeşil ışık yakamazsın ya. MoT falan çekin bari adi WB yöneticileri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.