Sinema Haberleri

Beterböcek 2 Geliyor! -Galiba

Beetlejuice 2 banner

Neredeyse resmi bir açıklama Michael Keaton’dan geldi. Beterböcek 2 çekilecek ve hem kendisi hem de Tim Burton projede yine beraber olacaklar.

Beterböcek 2’nin çekileceği konusunda çeşitli rivayetler dönse de çok ciddi bir kaynak yoktu ortada; fakat geçenlerde Michael Keaton, yeni filmi Robocop için bir basın toplantısında açtı ağzını ve baklayı çıkardı. Keaton Türkçe mealiyle şunları söylemiş:

İlgili Makaleler

Beterböcek filminin afişi
Beterböcek filminin afişi

“Tim’e birkaç kez mail attım, yazarla birkaç kez konuştum fakat daha geçenlere kadar çok başlangıç seviyesindeydi her şey. Her zaman, eğer yeniden yapacağım bir şey olacaksa bunun Beetlejuice olacağını söylemişimdir. Ama böyle bir projede illa ki Tim de olmalı. Yine de çok bir şey demiş olmayayım da, işte mailleştik, konuştuk ve eğer Tim projedeyse o zaman dışarda kalmak mümkün değil.”

Kabul, çok kesin bir açıklama değil ama en azından birşeyler dönüyor ortada. Winona Ryder da aynı minvalde açıklamaları geçen Kasım ayında vermiş ve “27 yıl sonra Lydia neler yapıyor diye merak ediyorum,” demiş. Hem üstüne senaryo yazarları da belli, Seth Grahame-Smith (kendisini Abraham Lincoln – Vampir Avcısı filminden hatırlıyoruz) ve David Katzberg’e vermiş bile Warner Bros. Bundan sonrası artık resmi açıklama beklemeye kalıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Stephen King Uyarlamalarının Gösterim Tarihleri Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.