Sinema Haberleri

Barbarian’ın Yönetmeni Zach Cregger, DC Filmi Yazıyor

Eylül ayında gösterime giren korku filmi Barbarian‘ın yönetmeni Zach Cregger, Gotham City‘de geçen bir senaryo üzerinde çalıştığını söyledi.

Warner Bros. Discovery, DC film departmanında büyük değişiklik yapmış, DC Studios‘un başına yönetmen James Gunn ve yapımcı Peter Safran geçmişti. Bu gelişme, hayranların DC‘nin geleceği ile ilgili beklenti çıtasını yükseltti.

Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav, yakın zamanda Batgirl and The Wonder Twins yapımlarını iptal etmişti. Gunn ve Safran‘ın DC Studios‘unun çalışma planında ise şu sıralar Matt Reeves‘in The Batman devam filmi ile iki öncül dizisi bulunuyor. Bu dizilerden ilki Colin Farrell‘ın Penguin serisi, diğeri de The Staircase‘in yaratıcısı Antonio Campos‘a emanet edilen ve Arkham Asylum‘da geçecek bir dizi.

İlgili Makaleler

Korku filmi Barbarian‘ı yöneten Zach Cregger da bir DC projesi üzerinde çalıştığını duyurdu. Comicbook‘a verdiği röportajda bu projeden bahseden Cregger, Gotham City‘de geçen bir senaryo yazdığını belirterek, “Şu anda orijinal bir korku filmi yazıyorum. Ayrıca Barbarian’dan önce yazdığım ve Gotham City’de geçen bir senaryo var. Ve, uh, aslında seviyorum… Sanırım bu benim yazdığım en sevdiğim şey, ister inan ister inanma, bu yüzden bununla ne olacağını bilmiyorum. Warner Bros. veya DC’den kimse yok. Bu konuda kimseyle konuşmadım. Umarım bir gün olur.” dedi.

Zack Cregger heyecanla anlattığı DC projesiyle ilgili daha fazla bilgi paylaşmasa da hayranların dikkatini çekti. Asıl mesele yönetmenin, yeni CEO’ları ikna edip Gotham City‘de geçecek hikayesini beyaz perdeye taşımayı başarıp başarmayacağı. Bunu da zaman gösterecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.