Sinema Haberleri

Avatar 2’nin Çekimleri Nisan’da Başlayacak

avatar-banner

Başlangıçta 2014’ün Aralık ayında çıkacağı söylenen Avatar 2’nin vizyon tarihi Aralık 2017’ye kaydırıldı.

Daha önceki belirttikleri tarihte görmediğimiz için şimdi de yayınlanma tarihine şüpheli bakıyorduk. Yine verilen tarihle ilgili bir erteleme olabilir.

Filmin tam ne zaman çıkacağını bilmesek de MyEntartainmentWorld’ün haberine göre Yeni Zelanda’da çekimler Nisan ayında başlayacakmış. Yönetmen James Cameron’un sözleri şöyle; “Üç filmi bir yıl arayla yapmamız kadar önemli olduğunu düşünmüyorum (vizyon tarihini belirtiyor). Üç film üzerinde geçen bir üst anlatı olarak tanımlıyorum. Üç film ayrı duruyor ama aynı zamanda büyük bir hikayeyi anlatıyor.”

Avatar

Sonunda bir üçlemeye dönüşecek olan Avatar filminin iki devam filmini arka arkaya yapma planları var. Ortaya güzel bir üçleme çıkarsa bu planın işe yaradığını anlayacağız.

Avatar’ın 6 yıl önce çıktığını düşünürsek devam filmlerini ne kadar izleyicinin beklediğini ve gişede yakalayacağı başarıyı merak ediyorum. İlk film güzeldi ama izledikten sonra filmin dünyası hafızalarımızda derin izler bırakmadı. Star Wars’un son filmi bile gişede Avatar’ı geçemedi.

Güzel bir film çıkabilir ama ilk filmle kıyaslandığında nasıl görünecek bilmiyorum. Gelecek olan yeni haberlerle beklentimiz daha da şekillenecektir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ghibli'den Yeni Anime - When Marnie Was There

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.