Sinema Haberleri

Army of the Dead 2 İçin Çalışmalar Resmen Başlıyor

Zack Snyder ve Army of the Dead senaristlerinden Shay Hatten, Army of the Dead 2 için çalışmalara başladı.

Army of the Dead 2 için çalışmalar resmi olarak başlamış durumda. Mayıs ayında Netflix’te yayınlanan Army of the Dead, en çok izlenen orijinal yapımlardan biri oldu. Snyder’in yine Netflix’te yayınlanacak olan bir sonraki film projesi Rebel Moon‘un duyurulmasından kısa süre sonra, Stone Quarry Productions ortakları Deborah Snyder ve Wesley Coller, Army of the Dead 2 ilk bakışı için imzayı attılar. Snyder, Netflix için uzun süre daha ter dökecek gibi görünüyor.

Zack Snyder, Hollywood Reporter’a verdiği demeçte, “Hedefim ve umudum, olabildiğince kaliteli içerik getirmek ve bunu devasa ölçekte yapmak” dedi. “Büyük projeler ve büyük filmler yapmak istiyorum.”

Deborah Snyder anlaşma hakkında şunları söyledi;

Bizim için karşılıklı saygıya dayalı bir ortaklık bulmak çok önemliydi. Yaratıcı süreç, herkes birbirine güvendiğinde en iyi şekilde çalışır ve ancak risk alıp yaratıcı olabilirsiniz. Bizim genellikle güvenli sularda yüzmeyi tercih etmiyoruz. Yaptığımız içerik biraz daha sıra dışı. Bu ortaklık oldukça iyi şekilde ilerliyor ve Netflix de bize çok fazla özgürlük verdi. Ancak, ilerlemeden önce mutlaka bir başarı beklememek için yeni şeyler deneme fikrini benimsediler.

Zack Snyder

Army of the Dead yayınlanmadan önce zaten bir öncül film ve hatta Netflix için geliştirilen bir animasyon dizisi planlar arasındaydı. Te Hollywood Reporter, Army of the Dead 2’nin Snyder’ın sıradaki filmi Rebel Moon’daki çalışmalarını tamamlar tamamlamaz sıradaki şey olduğunu bildirdi. Filmin ortak yazarı Shay Hatten ile devam filmi için çalışmalar başladı.

Rebel Moon‘un 2022’nin başlarında çekimlerine başlanacağı ve bu projenin Netflix tarafından birden fazla yan yapım ile başka bir dünya başlatabilecek bir film olarak tasarlandığı söyleniyor. Hatta Snyder’in Star Wars için sunduğu projeyi çekeceği belirtilmişti.

Army of the Dead 2 için bir yayın tarihi açıklanmadı ancak muhtemelen 2023’ten önce devam filmini görmeyeceğiz. Snyder’ın programı şu anda Rebel Moon ile dolu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Disney+ Ortak Hesap Kullanımına İzin Vermeyebilir

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İlk film açıkçası güzeldi ancak Vegas’ı yaratmak için lidar sensörlerle tarayıp görsel efekt yaratmak bile maalesef özellikle mekan ve karakterler arasındaki derinliği çok bozuyor. Belki çalıştığı ekip veya bütçe ile ilgili bir sorundur bunu bilemiyorum. Çünkü ZSJL’de de çok fazla görsel efekte dayalı mekan çekimi varken DJ’in şefliği ile çok daha iyi bir iş çıkmıştı. Umarım ikinci filmde ve Army of Thieves’de bu tür sorunlar yaşanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.