AYBABTUSinema Haberleri

Zack Snyder, Çekemediği Star Wars Filmini Netflix İçin Uyarlıyor – Rebel Moon

Yönetmen Zack Snyder, Netflix için yönettiği Army of the Dead filminden sonra şimdi de bilimkurgu türündeki Rebel Moon filmi için kolları sıvadı.

Zack Snyder, Kurt Johnstad ile birlikte yazdıkları hikayeyi senaryolaştırmak için Shay Hatten ile çalışacaklar.

Rebel Moon filminin hikayesi özetle, “Galaksinin kenarında, kendisini zalim vekil hükümdar Balisarius‘un orduları tarafından tehdit altında bulan barışçıl bir kolonide, komşu gezegenlerden savaşçıları aramak için gizemli bir geçmişe sahip genç bir kadın gönderirler,” şeklinde açıklandı.

Zack Snyder, Disney henüz Lucasfilm’i satın almadan önce bir Star Wars filmi üzerine çalışıyormuş. Rebel Moon hikayesi, aslında Zack Snyder’ın Lucasfilm için geliştirdiği henüz yapılmamış Star Wars filmi. Snyder, projeyi biraz düzenleyerek onu orijinal bir film projesine dönüştürdü.

Zack Snyder bu konuda şunları söyledi.

Akira Kurosawa ve bir Star Wars hayranı olarak büyüdüm. Bu benim bilimkurguya ve maceralara olan aşkımı doğurdu. Umuyorum ki bu aynı zamanda devasa bir marka ve inşa edilebilir bir evren olur… Son iki ya da üç yılımı bu evreni inşa etmek için harcadım. Her köşenin boyanması gerekiyor. Tasarımlar yapıyorum, sürekli çiziyorum ve bu dünyayı tam anlamıyla gerçekleştirmek için verimli toprağını gerçekten işliyorum.

Kulağa harika görseller ve aksiyonla dolu eğlenceli bir bilimkurgu destanı olabilir gibi geliyor. Yine de hikayeden ve üzerine bu kadar çalışılmış bir evrenden ne göreceğimizi tam bilemiyoruz. Army of the Dead, keyifli birkaç sahnesine rağmen çok başarılı bir yapım değildi ama yine de Snyder, Netflix ile kendisine yeni bir mecra buldu.

Rebel Moon’un yapımcılığını Deborah Snyder, Wesley Coller ve Zack Snyder üstlenecek. Filmin çekimlerinin 2022’de başlaması bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.