Haberler

Pathfinder 2E FRP Kitapları Humble Bundle’da!

Oyun indirimleri ve sık sık sağladığı fırsatlarla sadece bilgisayar oyuncularının değil aynı zamanda FRP oyuncularının da gözdesi olan Humble Bundle bu sefer Pathfinder 2E kitaplarında yaptığı indirimle karşımızda.

Henüz sistemi okumaya fırsat bulamayan insanlar için kaçırılmayacak nitelikte olan bu fırsatta toplamda 360$ değerindeki kitaplar, 35 TL‘den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Pathfinder 2E Kitapları, Hikayeleri ve Haritaları Satışta

4 paket şeklinde yayınlanan bu fırsatın ilk paketinde 11 adet ürün bulunuyor. 35 TL ödeyerek bu paketi satın alanlar sistemle alakalı ana kitaplara erişebilecekler. Kullanıcılar Pathfinder 2E ana kural kitabına, karakter kağıdı paketine, 2E uyumlu Fall of Plaguestone adlı bir campaign kitabına, 3 adet harita setine, 2 adet Pathfinder Society senaryosuna ve Pathfinder Tales olarak geçen ve Golarion dünyasında geçen maceraların anlatıldığı 3 adet hikayeye sahip olacak. Harita setlerinin bir tanesi Fall of Plaguestone için özel tasarlanırken diğer ikisi herhangi bir macerada kullanılabilecek korsan gemisi ve manastırdan oluşuyor.

Humble Bundle’da Pathfinder 2E paketi

2. Set Ekstra 11 Ögeden Oluşuyor

İkinci bulunan sette 70 TL ödeyenler için ilk sete ek olarak 11 öge daha ekleniyor. Bunlar arasında Lost Omens World Guide adında Pathfinder settingini anlatan bir kitap da var. Ek olarak paket 4 adet hikaye, 2 adet Pathfinder Society senaryosu ve 4 adet harita setinden oluşuyor. Bu sete ait olan haritalar taverna, şelale, bataklık ve zindanlara ait görsellerden oluşuyor. 136 sayfalık settingi anlatan kitap sayesinde Golarion dünyasında yaşayan bir maceracının Lost Omen zamanları ile ilgili bilmesi gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.

3. Sete ise 13 Öge Daha Ekleniyor

135 TL’lik 3. sette ise oyuncular bu sefer bunlara ek olarak Bestiary’e, Lost Omens Karakter Rehberine, 4 adet hikayeye, 2 adet Pathfinder Society senaryosuna ve 5 adet yeni harita setine sahip olabiliyorlar. Lost Omens karakter rehberi 136 sayfadan oluşuyor ve Pathfinder 2E sistemine yüzlerce yeni özellik getiriyor. Bu kitap sayesinde yepyeni mekaniklere ve karakter özelliklerine erişebilmek mümkün.

4. Set ise Basılı Kitap İçeriyor

Humble Bundle sattığı kitapları genel olarak dijital olarak kullanıcılara sunar. Fakat bu pakette 205 TL veren kullanıcılar tüm bu kitap ve haritalara ek olarak Core Rulebook’u da basılı olarak satın alabilecekler. Kargo ücretleri bu fiyatın içinde bulunmasa da yurt dışından kitap satın alacaklar için en karlı yollardan biri olduğu söylenebilir.

Bu indirime göz atmak ve kitaplarla ilgili daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak isterseniz buraya tıklayarak Humble Bundle’ın sayfasına ulaşabilirsiniz. Pathfinder 2E ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz de daha önce yazdığımız bu makale ilginize çekebilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Metucon 2016'nın Ardından

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.