Oyun Haberleri

Zombie Tsunami

zombie-tsunami-banner

Günümüz vampir, kurtadam, zombi vs. furyasında benim en samimi bulduklarım zombiler. Kendileri anlaşıldığı üzere beyinsiz ve yavaş hareket eden canlılar. İçlerinde hiçbir hinlik, duygusallık ya da niyet olmaksızın odaklandıkları tek birşey var: beslenmek!

zombie-tsunami-resimBunlara ek olarak, olası bir post-apokaliptik durumda, zombiler bana göre kurtulunması en olası yaratıklar. Böyle düşününce de kendilerine beslediğim sempati seviyemin biraz daha arttığı doğru. Şimdi size bahsedeceğim oyun da bir nevi benim gibi düşündüklerini hayal ettiğim yazılımcılar tarafından oldukça sevimli bir şekilde tasarlanmış.

Zombie Tsunami oyunumuzun adı. Başta bir zombi olarak başladığınız oyunda, beyin yemek suretiyle sürünüzü güçlendiriyorsunuz. Topladığınız beyinler belirli bir sayıya ulaştığınızda size kazı kazan olarak geri dönüyor. Bununla birlikte arabaları devirip bombaların üzerinden atlarken boşa da tutulmuyorsunuz. Oyunun size verdiği görevleri tamamladıkça altınlarla cebiniz doluyor ve marketten yine görevler doğrultusunda ya da istediğiniz şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz.

Oyunda bir de zombilerin modunu değiştiren ek özellikler var. Soru işaretli kutucukları patlattığınızda ninja, dragon veya başka şeklinde oyuna bir süre devam edebiliyorsunuz. Dev zombiye dönüşüp önünüze geleni devirebiliyor aynı zamanda tsunami bonusu ile yardır yardır ilerleyebiliyorsunuz. 

Şimdi oyundaki tüm özellikleri anlatıp çok da spoiler vermek istemiyorum aslında. Ek özellikleri, bonusları keşfettikçe kendinizle yarışacağınız bir oyun olmuş. 

Ha ama zombilerin yavaş hareket ettiğini sanmayın ve koşmaya hazır olun.

Oyunu ücretsiz olarak iOS yüklü cihazlara buradan indirip yükleyebilirsiniz.

İşte bu da Zombie Tsunami’nin tanıtım videosu:

Yazan: Miraç Rüzgar
https://twitter.com/shoric

 

Bu İçeriğe Oy Verin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.