Oyun Haberleri

Yoksa Baldur’s Gate 3 Mü Geliyor?

Larian Studios’un yaptığı paylaşım rol yapma severleri ayağa kaldırdı. Divinity serisiyle tanınan Larian Studios’un, Baldur’s Gate 3’ü duyuracağı söyleniyor.

Bu söylentinin oldukça güçlü olduğunu belirterek haberimize başlayalım. Larian Studios, resmi web sitesinin ana sayfasına devasa bir görsel yerleştirdi. Romen rakamlarıyla 3 (III) yazan görsel ilk başlarda Divinity: Original Sin 3 oyunuyla alakalı olduğu düşünüldü. Bu da oldukça normal.

Fakat olayın altını deşmeye çalışan bir Twitter kullanıcısı, sitenin HTML kodlarının altını üstüne getirdiğinde, yüklenen görselin farklı bir isme sahip olduğunu görmüş.

Aşağıdaki görselde de göreceğiniz üzere Wizards of the Coast, Baldur’s Gate ve Dungeons and Dragons isimleri yanyana gözüküyor. Ayrıca Gather Your Party ibaresi de Larian Studios’un bu paylaşımının Baldur’s Gate 3’ü işaret ettiğinin kanıtı gibi.

Daha detaylı görmeniz için görseli yeni sekmede açmanız gerekebilir.

Olayla alakalı Larian Studios tarafından yapılmış bir açıklama yok. Biraz araştırdığımızda başta Kotaku olmak üzere birçok farklı oyun içeriği sitesinin de bu haberi doğruladığını gördük.

Bakalım bu işin arkasından ne gibi bir olay çıkacak. Merakla bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fallout 2 Intro Movie

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.