Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Yoksa Baldur’s Gate 3 Mü Geliyor?

Yoksa Baldur’s Gate 3 Mü Geliyor?

Larian Studios’un yaptığı paylaşım rol yapma severleri ayağa kaldırdı. Divinity serisiyle tanınan Larian Studios’un, Baldur’s Gate 3’ü duyuracağı söyleniyor.

Bu söylentinin oldukça güçlü olduğunu belirterek haberimize başlayalım. Larian Studios, resmi web sitesinin ana sayfasına devasa bir görsel yerleştirdi. Romen rakamlarıyla 3 (III) yazan görsel ilk başlarda Divinity: Original Sin 3 oyunuyla alakalı olduğu düşünüldü. Bu da oldukça normal.

Fakat olayın altını deşmeye çalışan bir Twitter kullanıcısı, sitenin HTML kodlarının altını üstüne getirdiğinde, yüklenen görselin farklı bir isme sahip olduğunu görmüş.

Aşağıdaki görselde de göreceğiniz üzere Wizards of the Coast, Baldur’s Gate ve Dungeons and Dragons isimleri yanyana gözüküyor. Ayrıca Gather Your Party ibaresi de Larian Studios’un bu paylaşımının Baldur’s Gate 3’ü işaret ettiğinin kanıtı gibi.

Daha detaylı görmeniz için görseli yeni sekmede açmanız gerekebilir.

Olayla alakalı Larian Studios tarafından yapılmış bir açıklama yok. Biraz araştırdığımızda başta Kotaku olmak üzere birçok farklı oyun içeriği sitesinin de bu haberi doğruladığını gördük.

Bakalım bu işin arkasından ne gibi bir olay çıkacak. Merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Master of Orion 25 Ağustos'ta Çıkıyor!