Oyun Haberleri

Yeni Batman Oyunu Ağustos Ayında Duyurulacak

Önümüzdeki Ağustos ayı içerisinde düzenlenecek olan DC FanDome etkinliği ile beraber yepyeni bir Batman oyunu görücüye çıkacak.

Uzun bir süredir piyasada yeni Batman oyunu görmüyoruz. Son olarak 2015 yılında Rocksteady imzalı Batman: Arkham Knight piyasaya çıkmıştı. Arkham serisinin en iyi oyunlarından biri değildi belki ama sonuçta Batman ile oynayabiliyorduk.

Bu uzun Batman sessizliğinin DC FanDome online etkinliğinde sonlandırılacağı ortaya çıktı. Normal şartlar altında E3 2020 Fuarı’nda tanıtılması planlanan yeni Batman oyunu, DC’nin kendi düzenleyeceği etkinlikte ortaya çıkacak.

Öte yandan oyunla alakalı çok fazla söylenti var. Bir kısım söylentiye göre yeni Batman oyunu Arkham serisine reset atacak. Yani en baştan tekrar bir Batman hikayesi anlatılması planlanıyor. Bunun için de Batman’in en sevilen serilerinden biri olan Court of Owls’un merkez alınacağı söyleniyor. Ana kötü karakterimiz de Ra’s al Ghul olacak.

Bir başka söylentiyse yeni oyunun Batman Arkham serisiyle bir alakası olmayacak. Bunun yerine Batman: Beyond benzeri, 2000ler dönemindeki çizgi dizileri anımsatan, kendine has bir havada olacağı da belirtilmekte.

Öyle ya da böyle bir Batman oyununa kavuşacağız. Ayrıca bir başka söylentiye göre de yeni Batman oyununun yanı sıra, önümüzdeki yıl vizyona girmesi planlanan Suicide Squad’a paralel gidecek yine Rocksteady imzalı bir oyun da tanıtılabilirmiş.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Gölge e-Dergi Dalya Dedi - 100. Sayı Yayında

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.