Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » World of Warcraft, Her Geçen Gün Kan Kaybediyor

World of Warcraft, Her Geçen Gün Kan Kaybediyor

warcraft-banner-700x250

Dünyanın en çok oynanan MMORPG oyunu olan World of Warcraft, her geçen gün kan kaybetmeye devam ediyor.

Bir zamanlar 10 milyonun üzerinde oyuncusu ile büyük oyuncu sayılarına ulaşan oyun, yeni ek paketin duyurulmasına az bir zaman kala bile oyuncu kaybediyor.

Blizzard‘ın yaptığı açıklamaya göre oyuncu sayısı 1.5 milyon daha azalmış durumda ve şu sıralar toplam World of Warcraft oyuncu sayısının 5.6 milyon civarında olduğu belirtildi. Evet, bu bile oldukça yüksek bir oyuncu sayısı ancak bir zamanlar 10 milyonun üzerinde olduğu düşünülürse tabii ki büyük bir kayıp.

world-of-warcraft-resim

Blizzard, son zamanlarda Heroes of the Storm oyunu ile hızlı ve iyi bir çıkış yakaladı; şirket bu nedenle güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir ancak World of Warcraft’ın güç kaybediyor olması da şirketin canını sıkmıştır muhtemelen.

Yeni ek paketle birlikte neler katacaklar, eski oyuncuları geri kazanabilecekler mi bilemiyoruz. Asıl sorular; Blizzard, World of Warcraft ile daha ne kadar yola devam edecek? Film, oyunu tekrar canlandırabilecek mi? Yoksa önümüzde bir Warcraft 4 oyunu ile hikaye devam mı edecek? Bunların hepsi cevabını önümüzdeki yıllarda bulacak

İlginizi Çekebilir  Macrotis, Respawn 2017 Etkinliğine Davet Edildi!