Oyun Haberleri

Wizards of the Coast Dijital Platforma Yönelik Çalışmalarına Başladı

Wizards of the Coast’un başkanı Chris Cocks, oyun sektörüne ilişkin dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Magic Online ekibinin de içinde bulunduğu yeni bir stüdyodan ve Dungeons and Dragons arttırılmış gerçeklik oyunundan bahsetti.

Yapılan açıklamada,

İlgili Makaleler

“Wizards of the Coast’a katıldığım geçen yazdan beri, birçok tutkulu çalışan, ortak ve hayranla konuştum. Oyun hakkındaki tecrübeleri, hayalleri ve beklentileri hakkında konuşma şansı yakaladım. Oyunculara daha büyük ve daha iyi deneyimler için bu tutkuyu yönlendirerek, bazı girişimlerde bulunduk. En büyük girişim, oyunlarımızın muazzam kapasitesini anlamamıza yardımcı olan, dijital ekibimize yapılan yatırımları arttırmak.

Magic ve diğer Wizards oyunları yeniden görselleştiriyoruz. Sektörün ustalarından biri olan Jeffrey Steefel liderliğinde Digital Games Studio’yu kurduk. Jeffrey’in takımı, Wizards oyunlarının tasarımcılarından oluşuyor. Dire Wolf Digital, Valve Corporation, Cryptic Studios, Warner Bros. Interactive Entartainment, Activision, BioWare gibi deneyimli şirketlerden birçok yetenekli ismi bünyesinde barındırıyor. The Magic Online ekibi, dijital sanat ve oyun tasarımında olduğu gibi bu takımın içinde. Hepsi, gelecekte büyülerinizi nasıl kullanacağınız hakkında kafa yoruyor. Sizin için ne üzerinde çalıştıklarını görmek için sabırsızlanıyorum.

Karakterlerimizi ve dünyalarımızı, diğer oyunlara ve tecrübelere taşıyoruz. Bir MMO’da, Planeswalker olarak alev topu fırlatmak ya da D&D arttırılmış gerçeklik oyununda arkadaşlarınızla hazine avı nasıl olurdu, bunları düşünüyoruz. Bu tarz oyunlar oynamak istiyoruz, bu yüzden Microsoft, Electronic Arts, THQ, LeapFrog Enterprises ve Midway Games şirketlerinde 25 yıllık proje yönetim deneyimi olan David Schwartz ile anlaştık. Magic ve D&D’yi beklenmedik diyarlara, türlere ve platformlara getirmek için iş birliklerini araştıran bir yayın takımı kuruyor.

Wizards deneyimlerinizi daha etkili, bağlantılı ve uygun hale getireceğiz. Büyük turnuvalarda başarımlarınızı takip etmeye ve basitçe arkadaşlarınızla oyun gecesi için toplanmaya kadar, oyunun dışında, oyunun kendisiyle eğlendirecek bir çok değişiklik olacak. Wizards, Arron Goolsbey önderliğindeki yenilenmiş teknoloji ekibi online etkileşimler üzerinde odaklanmış durumda. Böylelikle bağlantılı oyun deneyimleri yaşayabileceksiniz.

Wizards of the Coast’ta olan değişikliklerden bazıları bunlar ve insanları ortak oyun keyfinde birleştirmek için görevlerimize devam ediyoruz. Güncellemeler için takipte kalın ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.”

Görünen o ki Wizards of the Coast ilerleyen yıllarda sadece masaüstü oyunlarla sınırlı kalmayacak. Son dönemde her oyuncunun ilgisini çeken sanal gerçeklik gözlüğü furyası, fantastik diyarları da vuracak gibi gözüküyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Diablo 2 (Evet Bizim Diablo İki) İçin Tam 5 Yıl Sonra Yeni Güncelleme Geldi!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.