Oyun Haberleri

Werewolf: The Apocalypse Bilgisayar Oyunu Geliyor!

2015 yılında Paradox Interactive’in bünyesine katılmasından beri adeta bir yeniden doğuş sürecine giren White Wolf’un, sıradaki adımları yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı!

Bu haberlerin en sonuncusu olan Vampire: The Masquerade’in 5. edisyonunun duyurulmasının ardından White Wolf, tüm World of Darkness ve özellikle de Werewolf: The Apocalypse severleri sevinçten havaya uçuracak bir duyuru yaptı. Focus Home Interactive ve White Wolf ortaklığı ile Gaia’nın yılmaz koruyucuları bilgisayar ve konsol ortamında tüm oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor!

Styx: Master of Shadows, Blood Bowl, Call of Cthulhu gibi oyunların arkasındaki isim olan Cyanide oyun stüdyosunun yapımcılığını üsteleneceği oyunda, masaüstü Werewolf: The Apocalypse sisteminden aşina olduğumuz Garou rolünü üstleneceğiz ve şehirleşmenin getirdiği yıkıma, Wyrm’in yozlaşmasına ve Kıyamet’i adım adım yaklaştıran tüm güçlere göğüs gereceğiz.

White Wolf Baş Hikaye Anlatıcısı Martin Ericsson’ın oyuna dair yaptığı açıklama ise şu şekilde:

“Dünya ölüyor. Öfkeni ne zaman göstereceksin? Werewolf: The Apocalypse’in kalbinde yatan bu soru günümüzde her zamankinden daha da büyük bir önem taşıyor. Focus ve Cyanide ile yaptığımız iş birliği sayesinde bilgisayar oyuncuları da nihayet Garou’nun saf gücünü ve ilkel ruhaniliğini tatma şansı yakalayacak. Sadece dişlerinizle ve pençelerinizle dünyayı kurtarmaya çalışırken ödeyeceğiniz bedel ne olacak? Bu sorunun cevabını ölen bir gezegenin en karanlık köşelerini keşfederken kendiniz bulun.”

Werewolf: The Apocalypse bilgisayar oyunu hakkında ilk detaylar, 1-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek Focus Home Interactive etkinliği Le What’s Next de Focus sırasında paylaşılacak. Ayrıca Cyanide dışında farklı firmalarında başka White Wolf bilgisayar oyunlarını yakın zamanda yayınlamaya başlayacağı kulağımıza gelenler arasında.

İlginizi Çekebilir  Shadow of War: Desolation of Mordor Hikaye Paketi Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu