Oyun Haberleri

Vampire: the Masquerade – Swansong’dan Haberler Var!

Mayıs 2019’da duyurulan ve derin sessizliğini bugüne kadar koruyan Vampire: the Masquerade – Swansong’dan nihayet yeni haberler var!

Haberler, oyunun dağıtıcısı Nacon’un bu sene E3 yerine düzenlediği çevirimiçi etkinliği Nacon Connect sırasında paylaşıldı. Oyunun yapımcısı Big Bad Wolf Studio’dan Eliott Hipeau ile gerçekleştirilen röportaja göre Swansong, öncelikli olarak rol yapma elementlerine odaklanacak. Ayrıca zaman dilimi olarak Vampire: the Masquerade – 5. Edisyon takip edilecek. Fragmanda ise oyunun başlangıcında gerçekleşen olaylara şahit oluyoruz. Görevimiz, Camarilla’nın maruz kaldığı bu saldırının peşine düşerek failleri ortaya çıkarmak. Swansong ile ilgili bir diğer önemli unsur ise tercihlerimizin, oyunun ilerleyişi ve sonu üzerinde oldukça önemli etkileri olacak.

Çalkantılı geceler içinde yolumuzu bulmaya çalışacağımız oyunda, hikayeleri birbiri ile bağlantılı üç farklı Camarilla vampiri rolüne bürüneceğiz. Bu üç karakterin de kendine has güçleri ve zayıflıkları olacak. Bunun yanı sıra, karakterlerimizin kabiliyetlerini isteklerimiz doğrultusunda geliştirebileceğiz.

Vampire: the Masquerade – Swansong’un, 2021 yılında oyuncular ile buluşması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Köşe Koltuğu #9 - White Wolf Vampirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu