Oyun Haberleri

Vampire: the Masquerade İçin Üç Yeni İnteraktif Roman Yolda

Yeni Vampire: the Masquerade ürünleri durdurak bilmeden geliyordu. Bilgisayar oyunları, kutu oyunları ve masaüstü rol yapma materyallerinden sonra Vampire: the Masquerade başlığıyla yolda olan ürünlere bir yenisi eklendi. Üç yeni Vampire: the Masquerade interaktif romanı oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor.

Vampire: the Masquerade – Night Road, Vampire: the Masquerade – Out for Blood ve Vampire: the Masquerade – Parliament of Knives adlı üç interaktif roman, türleri itibariyle bilgisayar oyunlarından daha ziyade görsel romanlara daha yakın olacak. Romanlar, interaktif roman konusunda uzmanlaşmış Choice of Games ortaklığı ile oyuncularla buluşacak. Ayrıca üç başlık da tıpkı diğer yeni World of Darkness materyalleri gibi Vampire: the Masquerade beşinci edisyonu ile paralel çizgide gidecek. Bu da romanlardan, yeni hikaye ve gelişmeler hakkında bilgi alabileceğimiz anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir  CD Projekt Red ve Nvidia, Cyberpunk 2077’ye Ray Tracing Teknolojisini Getirecek

Şu an için çıkış tarihi en yakın olan roman, 2020 yazında çıkacak olan Night Road. Out for Blood ve Parliament of Knives 2021’i beklememiz gerekecek.

Bu üç interaktif romanın Steam sayfalarını buradan, buradan ve buradan incelemeniz mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu