Oyun Haberleri

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 Collector’s Edition ve Yeni Detaylar Duyuruldu

Mayıs ayının başında çıkan fragmanı ile iştahımızı ve sabırsızlığımızı iyice kabartan Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’den nihayet yeni haberler var!

Malum, bu sene COVID-19 salgını nedeniyle pek çok etkinlik ya ertelendi, ya tamamen iptal edildi, ya da sanal ortama taşındı. Sektörün en büyük çaplı etkinliği E3 de iptallerden nasibini alan etkinliklerden biriydi. Bloodlines 2 haberleri de E3’ün boşluğunu doldurmak için Media Indie Exchange (The MIX) ve Kinda Funny Games Showcase ortaklığı ile gerçekleşen sanal Guerrilla Collective etkinliğinde paylaşıldı.

İlk olarak, Mayıs ayında paylaşılan fragmanın uzun hali paylaşıldı ve ilk oyundan tanıdığımız, fanatik Anarch Damsel’in geri döndüğü açıklandı. Damsel’in geri döneceğinin ipuçları, Bloodlines 2’den hemen önce gerçekleşen olayları konu alan resmi masaüstü serisi Vein Pursuit’te verilmişti ve bu fragman ile doğrulanmış oldu!

Bunun yanı sıra, oyunun fiziksel Collector’s Edition kopyası ile gelecekler açıklandı. Bu muazzam edisyonu edinen oyuncular ana oyunla birlikde Seattle haritası posteri, oyun kabı için yumuşak çelik kılıf, oyun müziklerinin plak kopyası, PDF formatında Vampire: the Masquerade 5. Edisyon ve 28 santimetrelik bir Elif figürü.  PC, XBOX ve Playstation 4 platformları için Collector’s Edition kopyalarına buradan göz atmanız mümkün.

Hardsuit Labs tarafından geliştiren ve Paradox Interactive’in dağıtıcılığını üstlendiği Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin 2020 içerisinde oyuncularla buluşması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Diablo 4'te Eşya Sistemi Güncellendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu