Oyun Haberleri

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 Bir Kez Daha Ertelendi!

2019’da duyurulan ve duyurulduğu günden beri büyük heyecanla beklediğimiz Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2, bir kez daha ertelendi. Oyunun yeni çıkış tarihi, 2021 olarak paylaşıldı.

Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda ikinci ertelemenin sebebi olarak yapımcıların, ortaya koyabilecekleri en iyi işi koyma ve oyunu uzun zamandır bekleyen kitlesinin beklentilerini fazlasıyla karşılama isteği belirtiliyor. Bu isteklerin 2020 içerisinde yerine getirilmesinin mümkün olmadığı belirtilen duyuruda, yeni çıkış tarihi olarak 2021 yılı açıklanıyor. 2021 yılının hangi çeyreğinde oyunla buluşacağımız detayı ise paylaşılmış değil. Oyun, geçtiğimiz Ekim ayında da bir kez daha ertelenmişti.

Hardsuit Labs CEOsu Andy Kipling ve Paradox Interactive Ürün Müdürü Jakob Munthe ortak imzasıyla gelen açıklamada yeni çıkış planına dair pek bir detay paylaşılmış değil. Şüphesiz ki bu ertelemede, COVID-19 nedeniyle alınan önlemlerin geliştirme sürecine büyük ket vurmasının da payı bulunuyor.

Pek çok detayına hala hakim olmadığımız Bloodlines 2, neredeyse bir sene içerisinde iki defa ertelenerek hem kalbimizi kırmış hem de sabırsızlığımızı artırmış olsa da beklediğimize değecek bir oyunla buluşacağımıza inanıyoruz. Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2, 2021’de oyuncularla buluşmaya hazırlanıyorç

İlginizi Çekebilir  Geleceğe Dönüş Temalı Monopoly Zamanda Yolculuğu Evinize Getiriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu