Oyun Haberleri

The Witcher 2: Assassins of Kings! Üstelik Türkçe!

witcher-2-haber-banner

Birçok insanın yakından takip ettiği ve dünyada milyonlarca oyuncusu olan ödüllü PC Rol yapma oyunu The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Türkçe Dil Desteği ile geliyor. 17 Nisan’da satışa sunulacak olan The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition, pek çok mağazada aynı anda satılmaya başlanacak. Üstelik fiyatı da 90 TL!

Oyuncular The Witcher 2: Assassins of Kings’de profesyonel yaratık avcısı, Witcher, Rivia’lı Geralt röllerini canlandırabilecekler; Bunun yanında yeni sinematikler, yeni görevler, karakterler ve mekanlar orijinal oyuna ek olarak dört saatlik oyun senaryosunun içinde bulunacak.

Kendisini Temeria’yı kasıp kavuran politik karmaşanın ortasında bulan Geralt, Order of the Flaming Rose isyanının bastırılmasına yardım etmişti. Bundan kısa bir süre sonra da witcher’a benzeyen bir suikastçinin saldırısına uğrayan Kral Foltest’in hayatını kurtarmıştı. Foltest krallığına barış getirmeye çalışırken, o da kralın kişisel korumalığını yapmaya başlamıştı. Order’ın son kaleleri de kraliyet ordusu karşısında boyun eğmiş, geriye tek bir görev kalmıştı – Barones La Valette krallıktan ayrılışını duyurmuştu ve kalesinin alınması gerekiyordu. Suikast girişiminden bir ay sonra Foltest’in orduları son saldırı için La Valette Kalesinin kapısında toplanmıştı. Foltest’in yanındakiler arasında Geralt da bulunuyordu, gizemli suikastçinin köken ve kimliğini ortaya çıkarma arayışına henüz başlayamamıştı…

withcer-2-game-picThe Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition; yeni, ultra-modern REDengine sayesinde muhteşem grafikleri ve sofistike oyun mekanikleri ile oyuncuları bir video oyununda yaratılmış en canlı ve inandırıcı dünyalardan birinin içine çekiyor.

Lineer olmayan, gerçekçi oyun anlatımında standardı belirleyen The Witcher 2 olgun, düşündürücü hikayesi ile konsollarda bugüne kadar piyasaya çıkmış en karışık ve benzersiz RPG’lerden birini sunuyor. Oyun destansı hikayesine ek olarak dinamik aksiyonu ve taktik derinliği eşsiz biçimde birleştiren detaylı bir savaş sistemi de içeriyor.

Yeni oyun girişi ve sinematikler: Aedirn Kralı Demavend’in öldürülüşünü gösteren, yeni, üç buçuk dakikalık sinematik de dahil olmak üzere yeni animasyonlar ve ara videolar. BAFTA ödüllü, Oskar adayı Tomasz Baginski bu önemli tarihi olaya can vererek The Witcher 2’de anlatılan hikayenin zeminini hazırlıyor.

ENHANCED EDITION KUTU İÇERİĞİ
OYUN DVD’leri
The Witcher 2: Assassins of Kings oyunu, 2 DVD.

OST CD
Oyun içi müziklerinin bulunduğu müzik CD’si

DÜNYA HARİTASI
Oyun dünyasının haritası

GÖREV EL KİTABI
Hem yeni başlayan, hem de tecrübeli rol yapma oyuncuları için The Witcher 2 görev kitabı

OYUN KILAVUZU
Başlamanıza yardımcı olacak kural kitabı ve arayüz açıklamaları

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.