Oyun Haberleri

Tek Tıklamalık Rol Yapma Oyunu

one-tap-quest-banner

Tek tıklama ile rol yapma oyunu olur mu demeyin, olmuş işte.

Bahsettiğimiz oyun One Tap Quest. Oyunda piksel piksel bir şövalyeyi yönetiyoruz. Şövalyemiz oyun sırasında silahlar topluyor, seviyeler atlıyor, teleportlardan geçip yanına adam bile topluyor. Ve işin enteresan kısmı bunların hepsi için siz sadece farenizle ekrana bir (evet bir) kez tıklıyor ve izliyorsunuz.

Her defasında rastgele yaratılan oyun ekranında sürekli hareket eden yaratıklar ve toplayabileceğiniz güçlendirmeler bulunuyor.

Sizin farenize tıkladığınız yerden dümdüz seyahatine başlayan yüce şövalyemiz basit yaratıkları öldürerek seviye atlıyor, kılıç-kalkan gibi eşyalar toplayarak güçleniyor, mavi parşömenler sayesinde biraz daha geriye ışınlanıp daha da kuvvetlenme şansı buluyor ve birasını yudumlayarak yanına iki arkadaşını daha çağırıyor. Ya da yolunun daha başında bir yılana çarpıp ölüyor. Veya bir hayalete. Sanırım ne demek istediğimi anladınız.

Oyun neredeyse tamamen şansa dayalı, ekranın en üstündeki yaratığı (ki bana genelde ejderhalar geldi) öldürecek kadar güçlenmeyi başardıysanız oyunu kazanabiliyorsunuz. Twitter’da bahsedilenlere göre gördüğüm en yüksek skor 20700 ile Kyle Orland’a ait) Bakalım bu skoru geçmeyi başarabilen çıkacak mı? (İkinci oyunumda 14700, sonrasında da 17000 yaparak yendim  – Keri)

One Tap Quest oyununa buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Pathfinder Dice Arena

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Birayı alıp üstüne bir mavi bır sarı kağıt tuturunca pek bir işi kalmadı. 21000 Yaptım demin valla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu