Oyun Haberleri

SYNCED Aksiyon Oyunununn Açık Beta Testi Türkçe Dil Desteğiyle Başlıyor

NExT Studios tarafından geliştirilen ve Level Infinite‘in yayınladığı yeni çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED, Açık Beta testine başlıyor. Ayrıca oyunun dünyasına daha da derinlemesine bir bakış atan ve Açık Beta dönemi boyunca oyuncuların deneyimleyebileceği oynanış mekaniklerini tanıtan ikinci video yayınlandı.

Synced açık beta

SYNCED‘in 10 Aralık’ta başlayacak ve 15 Ocak 2023’e dek sürecek olan Açık Beta testinde, oyuncular ilk kez takımlar kurarak PvE tarzında oynayabilecekleri oyun modunu deneyecek. Beta testine katılmak için oyunu Steam üzerinden ya da doğrudan oyunun internet sitesi yoluyla tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve Türkçe dil desteğiyle oynayabilirsiniz.

YouTube player

Oyun, yakın gelecekte nanoteknolojinin medeniyetin belkemiğini oluşturduğu dünyamızda geçen, çevrimiçi bir nişancılık oyunu. Çöküş adı verilen felaketin ardından nano makineler, insanlığa düşman oluyor ve insanları ölümcül nano makinelere dönüştürerek çoğalıyorlar. Bu kıyamet sonrası dünyada oyuncular, Meridyen adlı bölgede değerli bir nano türevi olan Nerva adlı malzemenin peşinde, talihini arayan cesur birer Koşucuyu oynayacak ve 3 kişilik ekipler kurarak tempolr PvE ve PvP maçlarda mücadele edecek.

SYNCED, üçüncü şahıs kamera açısına sahip nişancılık oyunlarına yeni bir soluk getirerek oyunculara ölümcül Nano’larla senkronize olma ve düşmanları dosta dönüştürme fırsatı tanıyor. Oyun tutkunları Ezici, Gözcü, Muhafız ve Topçu gibi farklı sınıflardan Nano’larla senkronize olabilecek ve her biri ayrı cephaneliğe ve kendine has becerilere sahip Koşucular arasından seçim yapabilecek. Böylece çok sayıda farklı kombinasyon ve taktik geliştirilebilecek.

Koşucular, PvE ve PvP maçlarında kaynakları toplayarak karakterlerini güçlendirirken, güçlü silah ve modların kilidini açabilecekler. Her bir maç, kendine has bir ‘koşu’ olacak. Oyun, rogue benzeri oyun türünün özelliklerini yansıtırken, diğer yandan tamamen kendine has bir deneyim sunarak rakipleri arasında öne çıkıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.