Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Sizi Ekran Başına Kilitleyecek Everything Oyunu Çıktı

Sizi Ekran Başına Kilitleyecek Everything Oyunu Çıktı

Ekran başında zevkli ve şaşırtıcı anlar yaşayabileceğiniz, tamamen özgür olabildiğiniz ve en önemlisi HER ŞEY olabildiğiniz Everything oyunu çıktı.

Her yeni bir oyuna başladığınızda farklı bir alanda farklı bir canlı olarak başladığınız ve ufacık bir mikroorganizmadan bir gezegene kadar her şey olabildiğiniz oyun gerçekten keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak.

Everything, hayvanlardan gezegenlere, galaksilerden daha birçok şeye kadar gördüğünüz herhangi bir şey olabileceğiniz interaktif bir deneyimdir. Dış ve iç uzay arasında seyahat edin ve tamamlanması gereken zorunlu hedefler, amaçlar veya görevler olmadan geniş, birbiriyle bağlantılı bir evreni keşfedin. Everything, evrendeki her şeyin bakış açısına göre görülebilen yöntemsel, yapay zeka kontrollü doğa sistemleri simülasyonudur.

Dünyalar içerisinde dünyalar içerisinde dünyalar yaratmak için kendinizi başka şeylere dönüştürmeyi öğrenin, ya da istediğiniz an Everything’in kontrolü ele almasına izin verin ve yaşadığınız dünya hakkında hiç bitmeyen bir belgesel yapın.

Alan Watts’ın ilham verici felsefesiyle anlatılan ve besteci Ben Lukas Boysen’in eserlerinden geniş bir seriyi barındıran Everything, hayatta yeni bir bakış açısı kazanmanızı sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  Oyun Dünyası Babasını Kaybetti!

Oyunu hemen buradan satın alabilirsiniz.

Dilerseniz daha önce yazdığımız incelemeye buradan ulaşabilir veya oyunun oynanışı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. İyi oyunlar!