Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Sancak Beyi Kart Oyunu Kickstarter’da!

Sancak Beyi Kart Oyunu Kickstarter’da!

Sancak Beyi Kart Oyunu

Türk tarihini ve kültürünü yansıtan bir kart oyunu olan Sancak Beyi, Kickstarter’da oyuncuların beğenisine sunuldu.

Oynaması ve öğrenmesi kolay mekaniklere sahip olan Sancak Beyi, Hoguma Entertainment tarafından piyasaya sunulacak. Siz de Türk tarihini ve oyununu tüm dünyaya duyurmak için projeye destek olabilirsiniz. Sancak Beyi oyununun tanıtım bülteni şu şekilde;

Anadolu efsaneleri, mitolojisi ve tarihini konu edinen Sancak Beyi Kart Oyunu siz oyun severlerin ve kart koleksiyonerlerin beğenisine sunuldu.

Sancak BeyiKickstarter kampanyası olarak duyurulan oyunda yüzlerce değişik kart, benzersiz çizimler ile sunuluyor.

45 gün süresince Kickstarter kullanıcılarının bağışlarını toplayarak Ocak 2014’de Andorid cihazlar ve web üzerinden oynanacak dijital sürüm, Şubat 2014’de ise baskılı kartları yayına vermeyi hedefliyor.

Sancak Beyi, iki kişi’nin karşılıklı olarak oynadıkları bir masaüstü kart oyunu.

Oyuna her iki oyuncu da “Sancak Beyi” sıfatı ile başlar. Genel amacı, özel kartlar ile temsil edilen Sancaklar’ın iki Tuğ’unu rakipten önce tamamlamak ve “Beyler Beyi” sıfatını alarak oyunu kazanmaktır.

Bu süreçte rakibin Tuğları’nı tamamlamasını önlemek için saldırılar düzenlemek, askerine zarar vermek ve güçlü bir savunma yaparak en az zararı almak oyunun temel mücadelesini oluşturur.

İlginizi Çekebilir  HEX: Shards of Fate – Chronicles of Entrath'ın 2. Bölümü Yayınlanıyor

Kickstarter’daki kampanyasında Sancak Beyi’ne destek olmak ve bu oyuna sahip olmak için Kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Oyunun tanıtım videosu: