Oyun Haberleri

Resident Evil’ın 25. Yıldönümünde Village Hakkında Yeni Detaylar Duyuruldu

Capcom’un hayatta kalma korku oyunu Resident Evil, 25. yaşını kutluyor! Bugüne kadar 107 milyondan fazla satan, video oyunlarının en ikonik karakterlerini ve oyun sistemlerini yaratan serinin yeni oyunlarından gelişmeler duyuruldu.

Popüler oyun serisinin yeni halkası Resident Evil Village, 7 Mayıs 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Steam ve Stadia’da yayınlanacak. Yeni Resident Evil Showcase dijital etkinliğinin Nisan ayında geleceğini de öğrendik. Ayrıca yakında çıkacak olan çok oyunculu Resident Evil Re: Verse için açık beta testinin ayrıntıları paylaşıldı.

Nisan ayında gerçekleştirilecek Resident Evil Showcase dijital etkinliğinde Resident Evil Village‘a bakış atma şansımız olacak. Hayranların en sevdiği kahramanlar ve biyolojik silahlardan oluşan all-star kadrosu, yaklaşan çok oyunculu Resident Evil Re: Verse deneyiminde Resident Evil‘ın 25. yılını kutlamak için bir araya gelecek.

Resident Evil Re: Verse‘de oyuncular insan karakterler olarak başlar, birbirlerini avlar ve haritaya dağılmış virüs şişelerini toplar. Dışarı çıkarıldıklarında, intikam almak için biyolojik silah olarak dirilirler. Ne kadar çok şişe toplarlarsa, biyo-silah dönüşümleri o kadar güçlü olacaktır – şişe toplama ve tam kapsamlı bir saldırı stratejisi arasında karar vermek oyuncuya kalacaktır.

Resident Evil Re: Verse Açık Beta Testi Başlıyor

PlayStation 4, Xbox One ve Steam oyuncuları Resident Evil Re: Verse açık beta testine 7 – 11 Nisan tarihleri arasında katılabilecek. Önceki kapalı beta testine katılan ve oyunu hala donanımlarında yüklü olan oyuncular, açık beta yayınlandıktan sonra bir oyun güncellemesi aracılığıyla oynayabilecek. Yeni oyuncular, 5 Nisan‘dan itibaren açık beta içeriğini önceden yükleyebilecek. Tüm açık beta katılımcılarının oynamak için kayıtlı bir Capcom ID‘ye ihtiyacı olacak.

Resident Evil Village Sürümleri

Resident Evil Village için ön siparişler, tüm platformlar için dijital Standart ve Deluxe Sürüm seçeneklerinin yanı sıra konsol oyuncuları için fiziksel Standart ve Koleksiyoncu Sürümü olarak sunuluyor.

Dijital Deluxe Sürüm, temel oyunu ve bir Samurai Edge silahı, Resident Evil 7 biohazard’dan esinlenen görüntü ekranı filtresi, teyp kaydedici kaydetme noktası seçeneği gibi ek oyun içi içerikten oluşan dijital bir Trauma Pack içeriyor.

Fiziksel Collector’s Edition, Deluxe Sürüm içeriğinin yanı sıra, franchise emektarı Chris Redfield‘ın çarpıcı bir heykelini, bir SteelBook çantası, sanat kitabı, köyün kumaş bir haritası ve key art gösteren bir A4 baskısı içeriyor.

YouTube player

Resident Evil Village, PlayStation 4‘ten dijital PlayStation 5 sürümüne yükseltme yapmaya uygun olacak ve Xbox Series X | S ve Xbox One konsolları için Smart Delivery‘yi destekleyecek.

Resident Evil 7 biohazard Gold Edition, Stadia‘da ayrı bir satın alma seçeneği olarak satışa sunulacak ve 1 Nisan 2021‘den itibaren Stadia Pro ile ücretsiz olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Baldur's Gate'ten Yeni Haberler Var

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.