Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2’nin Çıkış Tarihi Yine Ertelendi!

Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği Red Dead Redemption 2‘nin çıkış tarihi açıklandı. Birkaç ay sonra oynarız dediğimiz oyun maalesef ertelendi.

İlk önce 2017 sonbaharı, sonra 2018’in bahar aylarında oyun severlerle buluşacağı açıklanan oyunun çıkış tarihinin Ağustos ayına ertelendiği bilgisi sızmıştı ki Rockstar Games‘den bir açıklama geldi. Resmi sitede yapılan açıklamaya göre, Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018‘de yayınlanacak.

Oyunun ilk duyurusu yapıldığında çıkış tarihi olarak belirtilen 2017 sonbaharından 2018 Ekim’ine bir yıllık bir gecikme için özür dileyen Rockstar Games ekibi, ilgileri ve sabırları için oyunun takipçilerine teşekkür ederken, bu bekleyişe değeceğini de söylemeyi ihmal etmediler.

Şu an PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan oyunun PC platformuna da çıkması bekleniyor. 2010 yılında çıkan ve büyük başarı elde eden Red Dead Redemption’ın ikinci oyunu yine vahşi batıda geçiyor. Hikaye açısından ilk oyunun öncesini anlatacak olan Red Dead Redemption 2′de ilk oyuna dair bol bol gönderme olacağı da söylentiler arasında…

İlginizi Çekebilir  Commodore 64 Efsanesi Geri Dönüyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu