Oyun Haberleri

Post-Apocalyptic MMO Pangaea Çıkıyor!

pangaea-banner

Şu günlerde post-apokaliptik oyun arayışınıza doyurucu bir sonuç sağlayacak Pangaea: New World isimli MMORPG’nin çıkış tarihi ve detayları duyuruldu!

LVR Studio tarafından Unreal Engine 4 grafik motoru kullanılarak geliştirilen Pangaea: New World hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Bir süre önce Steam Greenlight’a giren ve kısa sürede yeşil ışığı yakalayan oyunun detayları resmen duyuruldu.

Yapımcı firma, oyunu inşa ederken Fallout, S.T.A.L.K.E.R., Eve Online, Lineage gibi kült serilerden etkilendiklerini açıkça belirtiyorlar. Post-Apocalyptic bir dünyada hayatta kalmaya çalışan karakterleri canlandıracağımız Pangaea’da, keşfedilecek bir çok şey bulunuyor.

pangaea-gorsel-001

Birçok farklı tarafa katılıp, yığınla görev yapabileceksiniz. Geliştirici ekip görevlerin sıradan olmadığını, dinamik bir sisteme sahip olduğunu üstüne basa basa söylüyor. Karşınıza çıkacak her türden canlıyı öldürmek için kullanacağınız silahların yanı sıra, onlardan korunmak için giyeceğiniz zırhlar üzerinde de değişiklikler yapabileceksiniz.

Yaklaşık 90m2‘lik bir haritaya sahip Pangaea’da yükleme ekranının bulunmaması en büyük artılardan birisi. Elbette Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş olmasından kaynaklı, grafiklerinin de iyi olduğunu söyleyebiliriz.

pangaea-gorsel-002

Atacağınız her adımda karşınıza ölümcül bir yaratık çıkabilecek olan Pangaea: New World ilk olarak PC ve Mac platformları için sunulacak. LVR Studios, oyunun çıkış tarihinin ardından PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin de takipçileriyle buluşacağını duyurdu.

MMO Action türündeki oyunun 2016 yılının sonlarına doğru piyasaya çıkması bekleniyor. Daha fazla detaylı bilgi almak ve beta sürecine katılmak için resmi sitesine ya da Steam sayfasına bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Vampire: the Masquerade - Bloodlines 2'nin Çıkış Tarihi Ertelendi!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu