Oyun Haberleri

Pillars of Eternity II: Deadfire İkinci Ek Paketi ile Arenaya Geliyor!

Son yılların en başarılı rol yapma oyunlarından biri olarak kabul edilen Pillars of Eternity’nin devam oyunu Pillars of Eternity II: Deadfire için çıkması planlanan üç indirilebilir içerikten ikincisi yolda. Seeker, Slayer, Survivor, bu ay oyuncularla buluşuyor!

İkinci indirilebilir içerik Seeker, Slayer, Survivor, alıştığımızın aksine dövüş odaklı olacak. Arenaya adım atıp bizleri mağlup etmeye and içmiş düşmanlarla karşı karşıya geleceğimiz içerikte, birbirinden farklı rakiplerle yüzleşeceğiz. Düello uzmanı büyücülerden, aldığı yaraları saniyeler içerisinde iyileştirebilen dev örümceklere kadar geniş bir rakip yelpazesi, Seeker, Slayer, Survivor’ın arenasında karşımıza çıkacak.

Bununla birlikte, dövüşün üç ana prensibini temel alacak olan içerik, oyunculara yeni bir mekanik deneyimi de sunacak. Düşmanlarımızı alt etmek için sunulan üç yaklaşımdan biri olan Seeker’ı seçmemiz halinde, tek bir rakibi alt edebileceğimiz çözümler arayacağız. Survivor seçeneğince ise üstümüze akan düşman dalgaları ile mücadele edeceğiz. Son olarak, eğer Slayer’ı seçersek, partimizle birlikte gerçekten korkutucu yaratıklarla karşı karşıya gelerek ölümüne savaşacağız.

Obsidian DLC Direktörü Brandon Adler’ın açıklamasına göre “daha önce hiç karşımıza çıkmamış türden” düşmanlarla karşı karşıya geleceğiz.

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve VersusEvil’ın dağıtıcılığını üstlendiği Pillars of Eternity II: Deadfire’ın ikinci indirilebilir ek paketi Seeker, Slayer Survivor, 25 Eylül’de oyuncularla buluşacak.

İlginizi Çekebilir  The Game Awards 2015'in Adayları Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu