Oyun Haberleri

Pearl Abyss, EVE Online’ın Yaratıcısı CCP’yi Satın Aldı

Pearl Abyss, popüler uzay gemisi MMORPG oyunu EVE Online‘ın yaratıcısı CCP Games‘i bünyesine kattı. Fantastik MMO Black Desert Online‘ın geliştiricisi Pearl Abyss‘ten yapılan açıklamaya göre; CCP bağımsız olarak çalışmaya devam edecek.

Black Desert Online oyununda MMORPG tutkunlarını bir araya getiren Koreli oyun firması Pearl Abyss’in CEO’su Robin Jung, “CCP, 15 yıldan uzun bir zamandır dijital dağıtım deneyimi ve bilgisine sahip tecrübeli bir oyun firması. Oyuncu tabanlarını korumak adına inanılmaz bir iş çıkardılar. Yöntem ve deneyimlerini Pearl Abyss’in projelerine uygulamayı amaçlıyoruz” dedi.

Teknoloji, yetenek ve vizyonuyla Pearl Abyss’in çok hızlı büyüyen bir firma olduğuna dikkat çeken CCP CEO’su Hilmar Veigar Petursson ise kendisini Black Desert Online’ın tutkulu bir oyuncusu olarak tanımladı ve ekledi; “Firmalarımızın birbirinden çok şey öğreneceğine inanıyorum. Pearl Abyss güçlerine katıldığımız için çok heyecanlıyız. Firmalarımız, oyunlarımız ve oyuncularımızla daha yüksek noktalara ulaşacağız.”

İlginizi Çekebilir  Oyuncuların Heyecanla Beklediği Pixels Filmi Vizyonda!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu