Oyun Haberleri

Netflix Dizi Karakterleri 8-Bit Oyun Oldu

Netflix’in sevilen dizi karakterleri, oldukça basit ama kafa dağıtmaya uygun 8-bit oyun haline getirildi. Oyunda yapılacak çok bir şey yok ama 8-bit konsepti için bile denenmeye değer.

Netflix son yıllardaki en başarılı platformlardan biri haline geldi. Bunun en büyük nedenlerinden biri ise dizi ve film seçkisini sürekli olarak güncel tutması. Ayrıca Netflix’e özel Narcos, Marco Polo ve Stranger Things gibi dizilerle, izleyicileri de kendisine çekmeyi başardı.

Stranger Things hayranları, diziyi, 80li yılları anımsatacak 8-bit animasyonlar ve oyunlarla kendilerine göre yorumlamıştı. Netflix de sonunda en beğenilen dizilerini basit bir oyun haline getirdi.

Narcos, Marco Polo, Orange is the New Black ve Stranger Things karakterleri, Netflix Infinite Runner isimli bir oyunda buluştu. 8-bit grafiklere sahip oyun, internet tarayıcısı üzerinden oynanabiliyor. Oyunun pek elle tutulur yanı yok. Önünüze gelen engellerden zıplayarak ya da çift zıplayarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Yine de görülmeye değer.

Oyunu buradaki bağlantı üzerinden deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Nintendo Switch'in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu