Oyun Haberleri

NCSOFT, Yeni MMORPG’si Throne and Liberty’yi Duyurdu

MMORPG türünün öncülerinden NCSOFT, MMORPG SPIRIT‘in marka fragmanı ile yeni oyunu Throne and Liberty‘yi tanıttı.

Lineage, Lineage 2, AION, Blade & Soul gibi PC MMORPG oyunları ile sektörün lider oyun geliştiricilerinden olan NCSOFT (NC), MMORPG türündeki 25 yıllık deneyimini MMORPG SPIRIT‘e taşıdı. NC, yayınlanan marka fragmanında yeni oyunu Throne and Liberty‘yi de tanıttı.

NC, 1998 yılında piyasaya sürdüğü ve Güney Kore’de çevrimiçi oyunlar çağını açan ilk MMORPG oyunu Lineage‘den bu yana MMORPG türünün öncülerinden biri oldu. Şirketin son kampanya videosu, ünlü oyunlarının temel özelliklerini ve kilometre taşlarını kutluyor ve oyuncuları Throne and Liberty‘de yepyeni bir dünyaya davet ediyor.

YouTube player
  • Lineage, oyuncuları eğlence yoluyla birbirine bağlayan ‘ilk dünya’. Oyun, MMORPG’lerde çığır açarak bir standart oluşturan ilk nesil Kore çevrimiçi tabanlı MMORPG oyunlarından biri haline geldi. Lineage, rekabet ve çekişme ile savaş toplulukları arasında yapılan büyük ölçekli savaşları tanıtarak oyunları gerçeğe benzeyen organik bir dünyaya genişletmesiyle tanınıyor.
  • Lineage 2 ile NC, 3D çevrimiçi oyun çağını açtı. Oyun, kendisini en popüler çevrimiçi oyunlardan biri haline getiren yüksek kaliteli, sürükleyici 3D grafikler sundu.
  • AION, savaşı gökyüzüne taşıyan ‘ilk dünya’. Oyunun havadan savaş sistemi, MMORPG türünde savaşların algılanış biçiminde devrim yarattı. AION aynı zamanda sanat çalışmaları ve orkestral seviyelere ulaşan müzikleriyle de büyük beğeni topladı.
  • Blade & Soul, yaratıcı hikaye anlatımını dinamik aksiyonla birleştiren ‘ilk dünya’. Oyun, oyuncuları büyüleyici hikaye anlatımı unsurlarının içine çekmesiyle beğeni topladı. Benzersiz dövüş mekanikleri oyun topluluğu arasında büyük övgüyle karşılandı.
  • Throne and Liberty, yepyeni bir dünyanın başlangıcı. TL, NC’nin yakında çıkacak MMORPG oyunu. Oyun, oyuncular için çeşitli fırsatlar ve tehditler sunan dinamik bir dünyada büyük ölçekte çatışma sunuyor.

Amazon Games, Throne and Liberty‘yi Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Japonya’da yayınlayacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.