Oyun Haberleri

Mount & Blade, E-Spor Arenasına Adımını Atıyor

E-spor cephesinden yeni bir haberimiz var fakat haberimizin merkezinde FPS veya MOBA türünden bir oyun yok. Bu iki türün e-spor aktivitelerini domine ettiği şu günlerde başka ne oyun olabilir diye düşünebilirsiniz.

Haberimizin konusu, Mount & Blade’in ilk canlı turnuvası. Evet, yanlış duymadınız Mount & Blade’in turnuvası ilk kez canlı olarak Bükreş’te yapılacak. 2008 yılında çıkan oyun, günümüze kadar geniş bir hayran kitlesi yaratmayı başardı ve sonunda e-spor alanına da adımını atmış oldu.

İlgili Makaleler

Battle of Bucharest etkinliğinde bir araya gelinecek turnuvada ödül havuzu 10.000 dolar. 5v5’lik kategoride birincilik ödülü 5.000 dolar ve sırasıyla ikincilik ve üçüncülük ödülü 2.500 ve 750 dolar. 1v1’lik oyunlarda ise ödüller sırasıyla 1.000, 500 ve 250 dolar.

Bannerlord yapım aşamasındayken ilk oyunun böyle bir adım atması çok sevindirici bir haber. Geliştiriciler ikinci oyun için bu potansiyeli iyi değerlendirecektir. Balkonlara bayraklarımızı asarken siz de buradan 20 Mayıs’taki turnuvayı araştırabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  İyi Oyun Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.