Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Marvel’s Avengers Video Oyununun Baş Kötüsü Modok Sahneye Çıktı

Marvel’s Avengers Video Oyununun Baş Kötüsü Modok Sahneye Çıktı

Square Enix ve Crystal Dynamics, “Marvel’s Avengers” video oyunundan yeni sinematik ve oynanış sahnelerini yayınladı. Marvel hayranlarının bir süredir yaptığı tahminleri doğrulayan görüntülere göre oyunun baş kötüsü Marvel Comics karakterlerinden MODOK olacak.

Çarşamba günü gerçekleştirilen “War Table” adlı bir buçuk saatlik canlı yayında “Marvel’s Avengers” video oyununun detayları ortaya çıktı. Oyunun yeni yayınlanan görüntülerinde; Mjolnir‘iyle Thor‘un başrolde olduğu “Once an Avenger” hikaye görevinden aksiyon çekimleri dikkat çekti.

Square Enix‘ten yapılan açıklamada; Marvel’s Avengers‘ın, Kahraman Görevleri ve Savaş Bölgelerinin birleşimi ile oyunculara zengin bir oyun deneyimi sunduğu belirtildi. Kahraman Görevleri; sadece single-player için ve ilk kampanyanın bir parçası olacak. Giderek büyüyen listedeki kahramanlar benzersiz yeteneklerini sergiliyor. Savaş Bölgeleri’nde ise; solo veya 4 kişiye kadar grup halinde oynanabiliyor.

Troy Baker (Bruce Banner), Jeff Schine (Captain America), Travis Willingham (Thor), Laura Bailey (Black Widow) ve Nolan North’un (Tony Stark) kadrosunda yer aldığı Marvel’s Avengers oyunu 4 Eylül 2020‘de PlayStation 4, Xbox One, Stadia ve PC için çıkacak.

İlginizi Çekebilir  Westworld Dizisinin 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı