Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Marvel, Yeni Bir Macera Oyunu İçin Telltale Games ile Anlaştı!

Marvel, Yeni Bir Macera Oyunu İçin Telltale Games ile Anlaştı!

marvel-telltale-games-banner

Telltale Games oyunlarını oynamamış olsanız bile hepiniz ismine aşinasınızdır. Sam and Max ile başladıkları yolculuklarında The Wolf Among Us, The Walking Dead ve Game of Thrones gibi oyunlarla ismini herkese duyuran firma, macera ve rol yapma ögelerini aynı potada eritmek konusundaki başarısıyla, çoğu oyuncunun gönlünde taht kurmuş durumda.

Gerek çizgi romanlardan gerekse başka bilgisayar oyunlarından yaptığı uyarlamaların başarısıyla kısa sürede gönülleri kazanan Telltale Games, şimdi de gözünü devasa Marvel evrenine dikti.

Marvel ve Telltale tarafından yapılan ortak açıklamaya göre, en büyük süper kahraman evrenlerinden biri olan Marvel Universe’de geçecek olan bir macera oyunu, 2017 yılında bilgisayarlarımızla buluşacak. Hangi kahramanları göreceğimiz ise henüz belirtilmedi.

Marvel Super Heroes

Uzun zamandır meşgul olduklarını ve bu ortaklık üzerinde çalıştıklarını belirten Marvel yapımcılarından Mike Jones, yeni Marvel oyunlarının gerçeklikle iç içe olmasını istediklerini, eşsiz ve hayranlar tarafından heyecanla karşılanacak oyunlar yapmayı amaçladıklarını belirtti.

Oyunda hangi kahramanların yer alacağını bilmesek de Spider-Man, Iron Man ve X-Men ekibi gibi popüler kahramanların yer alması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Harry Potter: Hogwarts Mystery Mobil RPG Oyunu Duyuruldu

Umarız ki önünde The Walking Dead, Borderlands, Game of Thrones ve Minecraft gibi seriler olan Telltale Games, bu zorlu projenin altında ezilmez.