Oyun Haberleri

Live Motion Games’in Yeni Oyunu Builder Simulator, 9 Haziran’da Çıkacak

Oyun geliştiricisi ve yayıncı Live Motion Games, Builder Simulator‘ı 9 Haziran‘da oyuncularla buluşturuyor.

Builder Simulator‘ın PC’ler için prömiyer versiyonu, oyuncuları inşaat dünyasına götürüyor. Oyuncuların bina tasarımları, inşası ve iç mekanların yapımını bitirmesi gerektiği oyun 19.99 dolardan satışa çıkacak.

Oyun piyasaya sürüldüğünde, benzersiz manzaralara sahip sekiz farklı mekanda oynanış imkanı sunacak. Oyuncular, hayalindeki evi Amerikan banliyölerinde mi, tropik bölgelerde mi yoksa kış manzarasında mı olacağına karar verebilecek.

Her lokasyon, inşaat hedeflerini küçük, orta veya büyük bir parsel üzerinde geliştirmenize olanak tanıyacak şekilde tasarlanmış. Böylece ister minik, şirin evler ister büyük apartmanlar oluşturabileceksiniz. Geliştiriciler ayrıca çalışmalarını sergilemek için oyunculara fotoğraf modu hazırlamış. Böylece eserlerinizi sosyal medyada da yayınlayabileceksiniz.

İç tasarımla oynamaktan mutlu olan ancak tüm evin inşaat süreci için sabrı olmayanlara da “iç mekan modu” oluşturulmuş. Bu modda eviniz otomatik olarak inşa edilecek ve bitirmeye hazır hale getirilecek. Böylece tuğla döşemeyi ve harç hazırlama aşamasını hızlıca geçebilir ve hemen duvarın rengini ve evin aksesurlarını seçmeye başlayabilirsiniz.

Oyuncular, Builder Simulator‘da single player kampanya ve sandbox moda direkt ulaşabilecek. Sandbox modu sayesinde herhangi bir sınırlama olmadan yaratıcılığınızı geliştirmenize olanak tanıyor. Oyunda her hangi bir bütçe endişesi olmadan çılgınca inşaatlar yapabilirsiniz: “Gökyüzü sizin sınırınız”

Stüdyo, oyunu ek içerikle desteklemeyi de planlıyor. Daha fazla geliştirme için yol haritası oyun çıkmadan önce yayınlanacak. Live Motion Games‘in Builder Simulator oyununu buradan inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Baldur's Gate 3'ten Yeni Haberler Yakında

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.