Oyun Haberleri

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Çıkış Tarihi ve Detayları Belli Oldu

Gizli kalmış hazinelerden biri olan aksiyon-RYO türündeki Kingdoms of Amalur’un elden geçirilmiş versiyonu Re-Reckoning hakkında yeni bilgiler açığa çıktı.

THQ Nordic tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen ve R.A. Salvatore, Todd McFarlane, Grant Kirkhope gibi önemli isimlerin imzası da bulunan Kingdoms of Amalur: Reckoning’in elden geçirilmiş versiyonu olan Re-Reckoning, 8 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. Orijinal oyunun baştan aşağı elden geçirilmiş hali olan oyun için bir de ek paket yayınlanacak.

PS4, PC ve Xbox One platformları için yayınlanacak Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning için 2021 yılında Fatesworn isimli yeni bir ek paket yayınlanacak. Ayrıca oyun için özel bir Collocter’s Edition sürümü yayınlanacağı açıklandı.

Kutu içerisinde özel işlenmiş Alyn Shir figürü, Amalur anahtarlığı, oyunun 5 adet çizimi, Grant Kirkhope imzalı oyun müziği diski bulunacak. Kingdoms of Amalur standart sürümü 39.99 dolardan, Collector’s Edition kutusuysa 109.99 dolardan satılacak.

Kenarda kıyıda kalmış, üzerine pek konuşulmamış da olsa bir dönemin en iyi oyunlarından biri olan Kingdoms of Amalur’un geri dönüşünden dolayı biz de çok heyecanlıyız. Bir efsaneyi yüksek çözünürlüklü ve elden geçirilmiş haliyle oynayabilmek için biraz daha dişimizi sıkmamız gerekecek.

İlginizi Çekebilir  Don't Starve - Hayatta Kalabilecek Misin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu