Oyun Haberleri

Horizon Zero Dawn 2, Co-Op Olarak Hazırlanabilir

PlayStation 5 için hazırlanan en yeni oyunlar arasında yer alan Horizon Zero Dawn 2, Multiplayer desteğine ve devasa bir haritaya sahip olabilirmiş.

Yayınlandığı 2017 yılında övgülere boğulan Horizon Zero Dawn, bir süre PlayStation 4 konsoluna özel olma fırsatı yakalamıştı. Ancak birkaç ay öncesinde oyunun PC platformuna da sunulacağı açıklandı. Ortalık biraz karıştı tabii ama serinin devamı için umut vaadeden söylentiler var.

PlayStation 5 konsoluyla birlikte piyasaya birçok yeni oyun sürülecek. Hali hazırda PS4 kütüphanesinde bulunan yüzlerce oyunun, çıkış gününde hazır olacağı söyleniyor. Yeni oyunlardan ne haber var peki?

Horizon Zero Dawn 2’nin, PS5 ile birlikte çıkacağı ve Co-op oynama fırsatı sunulacağı söyleniyor. Ayrıca ilk oyuna göre daha büyük bir harita planlanıyor. Oyunun ilk başta konsola özel olacağı kesin ama ilk oyunda olduğu gibi sonradan PC’ye de uyarlanır mı orasını bilmiyoruz.

Şu an için Sony tarafından PlayStation 5 hakkında oldukça kısıtlı bilgiler veriliyor. Konsolun performansı ve pazarlama kısmında sıkıntı yok ancak içerikle alakalı yapılan duyurular oldukça az. Şu açıdan bakıldığında yeni nesil bir konsol sahibi olmak isteyenler için Xbox Series X’in daha cazip gelmeye başlaması normal.

Yeni Xbox hem donanımsal açıdan hem de performans kaynaklı bir gömlek daha iyi duruyor. Ayrıca fiyat politikasında da uygun bir etiket fiyatıyla çıkacağı söyleniyor. Sony tarafındaysa işler halen muamma.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.