Oyun Haberleri

Herkes Pillars of Eternity 2: Deadfire Oyununu Bekliyormuş

Obsidian Entertainment’ın yaptığı başarılı RPG oyunu Pillars of Eternity‘nin devam oyunu olan Pillars of Eternity 2: Deadfire geçtiğimiz gün duyuruldu. Oyuncular resmen çıldırdı!

Oyun daha resmi olarak duyurulmadan tüm bilgilerin yanlışlıkla yayınlanması küçük çaplı bir krize neden olmuştu. Obsidian, bu olayı çok sallamadı ve aynı gün zaten Pillars of Eternity 2: Deadfire oyununu duyurdu.

Fig isimli crowdfunding sitesinden başlayan kampanyada 1.1 milyon dolar hedef koyan Obsidian, sadık FRP oyuncularının özverisi sayesinde 24 saat dolmadan istediği parayı topladı.

Daha önlerinde 27 günden fazla süre olan ekip, kampanyadan toplamda ne kadar toplayacak merak konusu. Kickstarter’da Project Eternity adıyla para toplayan ekip, ilk oyun Pillars of Eternity için 3.986.929$ toplamıştı. Yeni oyunun daha fazlasını toplayıp toplayamayacağı ise merak konusu.

24 saatten kısa sürede yardım toplanması üstüne oyunun tasarım yönetmeni Josh Sawyer da bir teşekkür videosu yayınladı. Siz de hemen buradan oyuna destek olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Bilgisayar RPG Tarihi Bu Kitapta Toplandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu