Oyun Haberleri

Good Omens: An Ineffable Game ile Kıyameti Durdurmak Sizin Elinizde

Good Omens’in yeni sezonu 28 Temmuz’da geliyor ve izlerken kesinlikle harika vakit geçireceğiz. Ancak o zamana kadar, Aziraphale ve Crowley’nin dünyasını farklı bir şekilde deneyimleme fırsatımız var. Good Omens: An Ineffable Game adında bir kart oyunu, 5 Haziran’da Renegade Game Studios tarafından piyasaya çıkacak.

Good Omens: An Ineffable Game Hakkında

Tadfield’a hoş geldiniz! Kehanet güçleri, Cennet ve Cehennem, Kıyamet’i başlatmak için bir araya geldi. Melekler ve şeytanlar savaşa hazırlanıyor ve sadece bir avuç cesur müdahalenin durdurabileceği bir durum söz konusu. İşte burada devreye siz giriyorsunuz. Bu oyunda, Good Omens hikayesinin (şimdilik) son bölümünde gerçekleşen çatışmalara temas eden farklı zar ve kart oyunları bulacaksınız. Oyunların birçoğu zar ve kartların bir karışımını içeriyor. Kartlar neden? Çünkü kartlar hem dizide hem de Good Omens evreninde önemli bir rol oynuyor. Bu tüm varoluş meselesi, ipleri çekenler için adeta büyük bir oyuna benziyor…

Renegade Game Studios / Nerdist

Oyuncuların (2-4 kişi) kıyameti durdurma gibi bir görevi olacak. Cennet ve Cehennem güçleriyle mücadele ederken Dört Atlı’nın karşısına çıkma mücadelesi, eğlenceye düşkün bir grup için saatler boyunca sürükleyici bir deneyim sunacak. Good Omens kart oyunu, farklı kutu tasarımları ve bonus öğeleri içeren üç farklı versiyona sahip olacak, ancak oyun özellikleri aynı olacak.

Oyun için şu an sadece ön sipariş verebilirsiniz. Yurtdışı satış fiyatı 25 dolar gibi bir beklenti üzerinde. Ancak Türkiye için satış fiyatının ne kadar olacağı henüz belli değil.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.