Oyun Haberleri

Fallout 76 Gelene Kadar Fallout: New California Verelim

Son dönemlerde en çok heyecanlandığım oyun duyurusu, bir Wasteland aşığı olarak tabii ki Fallout 76 oldu. Tam da bu duyurunun ardından, 5 senedir geliştirilme aşamasında olan ve kod adı Project Brazil olan Fallout: New California duyuruldu ve heyecan ikiye katlandı.

2010 yılında Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve pek çok Fallout hayranının hâlâ favori oyunlarından olan Fallout: New Vegas tutkunu bir grup, bu oyuna yeni bir mod yazmaya başlamışlardı 2013 yılında. Ve bu mod, 23 Ekim’de Fallout: New California adıyla yayınlanıyor.

Fallout 76, Online Hayatta Kalma Oyunu Olabilir Diye Duyduk

Fallout: New California Nedir?

Fallout: New Vegas oyunu üzerine kurulacak mod ile bu sefer kendimizi Los Angeles’ta buluyoruz. Los Angeles’ta bulunan ve daha önce ne Fallout Bible’da ne de başka bir oyunda görüp duyduğumuz Vault 18‘de oyuna başlıyoruz. Dışarı çıktığımızda ise kendimizi Survivalist Army, New California Republic ve Super Mutantlar arasındaki bir savaşın tam ortasında buluyoruz.

► Fallout’taki Barınaklar

Daha önce Fallout: New Vegas’ta New California Republic (NCR), Caesar’s Legion ve Mr. House arasındaki güç çekişmesini çözümlendiriyorduk. Burada da benzer bir oyun senaryosu olacağını görüyoruz.

Bununla birlikte tanıtım videosundan gördüğümüz üzere her karakter seslendirilmiş ve senaryo da detaylı bir biçimde hazırlanmış. Ayrıca oyun, tıpkı Fallout: New Vegas’ta olduğu gibi seçimlerinize göre birkaç farklı sonla bitebiliyor.

Fallout: New California modu, 23 Ekim‘de yayınlanacak. Fallout 76’nın 31 Aralık’ta çıkacağı öngörüldüğünde öncesinde Los Angeles topraklarında zaman geçirebileceğiz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.